спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6339 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 5 |
| диаметър | 264 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| височина | 40,6 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 110 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93190227
|
|
A.B.S. 17967
46.04 €
-20%
36.83 €
|
|
A.B.S. 17967OE
|
|
AP 14933
|
|
ATE 24011003471
|
|
BENDIX 562580BC
|
|
BORG & BECK BBD4729
|
|
BOSCH 0986479715
|
|
BOSCH 0986479S88
|
|
Brake ENGINEERING DI956696
|
|
BRECO BS7723
|
|
BREMBO 08946030
|
|
CAR 1421342
|
|
CIFAM 800890
|
|
COMLINE ADC1148
|
|
DELPHI BG3945
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
FERODO DDF1651
51.06 €
-20%
40.85 €
|
|
FERODO DDF16511
|
|
FIRST LINE FBD1818
|
|
FREMAX BD0592
|
|
FTE BS7218B
|
|
GIRLING 6063394
|
|
HELLA 8DD355116021
|
|
HELLA 8DD355118171
|
|
HELLA PAGID 8DD355116021
|
|
HELLA PAGID 8DD355118171
|
|
JP GROUP 1263201309
|
|
JURID 562580JC
|
|
KAWE 6146900
|
|
LPR O1043P
|
|
METELLI 230890
|
|
METZGER 14933
|
|
MEYLE 6155230007
|
|
MINTEX MDC2230
|
|
NK 203672
|
|
NK 313672
|
|
PAGID 54864PRO
|
|
PILENGA 5778
|
|
QUINTON HAZELL BDC5763
|
|
REMSA 6146900
|
|
ROADHOUSE 6146900
|
|
sbs 1815203672
|
|
TEXTAR 92186400
|
|
TEXTAR 92186403
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
TRISCAN 812024152
|
|
TRISCAN 812024152C
|
|
TRUSTING DF1503
|
|
VALEO 197574
|
|
VEMA 98610
|
|
VILLAR 6282095
|
|
WOKING D6146900
|
|
ZIMMERMANN 430261120
|
|
OPEL 569418
|
|
OPEL 93190227
|
| Opel CORSA D | 211 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 125 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 192 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA D | 130 коня | дизел |
| Opel CORSA D | 120 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 115 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 101 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E | 75 коня | бензин |
| Opel ADAM | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 69 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 95 коня | дизел |
| Opel CORSA E Van | 90 коня | бензин |
| Opel CORSA E Van | 75 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 90 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel CORSA E | 150 коня | бензин |
| Opel CORSA E | 207 коня | бензин |
