спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92227403 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 60 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| тегло | 4,1 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2274 0 1 |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 15 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002274
|
|
TEXTAR 98200227401
|
|
APEC braking DSK2667
|
|
ATE 24011003451
|
|
BENDIX 562783BC
|
|
BLUE PRINT ADC443120
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BOSCH 0986479A41
|
|
COMLINE ADC0382
|
|
DELPHI BG4198
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31280
41.82 €
-20%
33.46 €
|
|
HELLA PAGID 355117071
|
|
HELLA PAGID 355119181
|
|
HELLA PAGID 8DD355117071
|
|
HELLA PAGID 8DD355119181
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315024
41.03 €
-20%
32.82 €
|
|
JURID 562783JC
|
|
MINTEX MDC2234
|
|
NIPPARTS N3315028
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
NK 203058
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
NK 313058
|
|
OPTIMAL BS8598
|
|
PAGID 55274
|
|
REMSA 6137700
|
|
ROADHOUSE 6137700
|
|
sbs 1815203058
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92227400
|
|
TRW DF4973
53.15 €
-20%
42.52 €
|
|
ZIMMERMANN 380211020
|
|
MITSUBISHI 4615A119
|
|
MITSUBISHI 4615A194
|
|
MITSUBISHI MN116332
|
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 117 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 117 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 143 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 143 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 109 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 109 коня | пропан-бутан |
