спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4973 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 60,2 mm |
| центриращ диаметър | 80 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| диаметър на барабана | 168 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DONGNAN (SOUEAST) 4615A1024
|
|
A.B.S. 18005
50.92 €
-20%
40.74 €
|
|
ATE 24011003451
|
|
BENDIX 562783BC
|
|
BLUE PRINT ADC443120
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
BORG & BECK BBD4753
|
|
BOSCH 0986479A41
|
|
BOSCH 0986AB5892
|
|
Brake ENGINEERING DI956812
|
|
CAR 1421648
|
|
DBA 2209
|
|
DELPHI BG4198
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
FEBI BILSTEIN 31280
41.82 €
-20%
33.46 €
|
|
FTE BS7215
|
|
GIRLING 6049734
|
|
HELLA 8DD355117071
|
|
HELLA 8DD355119181
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315024
41.03 €
-20%
32.82 €
|
|
METELLI 231346C
|
|
MEYLE 32155230008
|
|
NIPPARTS N3315028
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
NK 203058
33.62 €
-20%
26.89 €
|
|
NK 313058
|
|
PAGID 55274
|
|
REMSA 6137700
|
|
sbs 1815203058
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
SWAG 80931280
|
|
TEXTAR 92227400
|
|
TEXTAR 92227403
57.26 €
-20%
45.81 €
|
|
TRISCAN 812042145
|
|
TRISCAN 812042145C
|
|
TRUSTING DF1420
38.3 €
-0%
38.3 €
|
|
VALEO 196039
|
|
ZIMMERMANN 380211020
|
|
MITSUBISHI 4615A119
|
|
MITSUBISHI MN116332
|
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 117 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 117 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 116 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | Бензин/Етанол |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 140 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 109 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 150 коня | дизел |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 143 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 143 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER SPORTBACK (CX_A) | 109 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Mitsubishi LANCER седан (CY/Z_A) | 109 коня | пропан-бутан |
