спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92236503 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 316 mm |
| дебелина на спирачния диск | 30 mm |
| минимална дебелина | 28 mm |
| височина | 57 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 58 mm |
| тегло | 9,5 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2365 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 7 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002365
|
|
TEXTAR 98200236501
|
|
A.B.S. 17955
|
|
APEC braking DSK2858
|
|
ATE 24013002041
|
|
BLUE PRINT ADS74335
81.3 €
-20%
65.04 €
|
|
BOSCH 0986479A81
|
|
BREMBO 09A87011
|
|
BREMBO 09A87014
|
|
COMLINE ADC0824V
|
|
DELPHI BG9105
81.04 €
-20%
64.83 €
|
|
HELLA PAGID 355117921
|
|
HELLA PAGID 8DD355117921
|
|
MINTEX MDC2339
|
|
NK 204419
|
|
NK 314419
|
|
OPTIMAL BS9110
|
|
PAGID 55365
|
|
PAGID 55365PRO
|
|
ZIMMERMANN 530246420
|
|
SUBARU 26300AG000
|
|
SUBARU 26300AG001
|
| Subaru LEGACY IV (BL, BP) | 245 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 245 коня | бензин |
| Subaru LEGACY IV комби (BL, BP, B13_) | 165 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 167 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 260 коня | бензин |
| Subaru FORESTER (SJ) | 147 коня | дизел |
| Subaru FORESTER (SJ) | 241 коня | бензин |
| Subaru OUTBACK (BM, BR) | 173 коня | бензин |
