спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92236703 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 257 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,2 mm |
| височина | 40,5 mm |
| брой/разположение на дупките | 04/06 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 4,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2367 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 30 cm |
| Широчина на опаковка | 28,5 cm |
| Височина на опаковка | 10 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002367
|
|
TEXTAR 98200236701
|
|
A.B.S. 15858
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
APEC braking DSK551
|
|
ATE 24011201271
|
|
BARUM BAR12127
|
|
BENDIX 561469B
|
|
BLUE PRINT ADL144318
43.75 €
-20%
35 €
|
|
BOSCH 0986478343
|
|
BOSCH 986478343
|
|
BREMBO 8508675
|
|
FERODO DDF1411
86.52 €
-20%
69.22 €
|
|
FERODO DDF141C1
|
|
HELLA PAGID 355117931
|
|
HELLA PAGID 8DD355117931
|
|
JURID 561469JC
|
|
MINTEX MDC2333
|
|
NK 202365
|
|
NK 312365
|
|
PAGID 55367
|
|
PAGID 55367PRO
|
|
TRW DF6231
46.22 €
-20%
36.98 €
|
|
VALEO 186154
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
WAGNER WGR01411
|
|
ZIMMERMANN 230235720
|
|
FIAT 51859075
|
|
FIAT 51866265
|
| Fiat 500 C (312) | 86 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 86 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 69 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 67 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 65 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 65 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 65 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 60 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 80 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 60 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 80 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 65 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 86 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat 500 C (312) | 80 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 80 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 80 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 86 коня | Бензин/Метан (CNG) |
