спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6231 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой на дупките | 4 |
| диаметър | 257 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| височина | 40,5 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10,2 mm |
| кръг на дупките | 98 mm |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15858
29.96 €
-20%
23.97 €
|
|
AP 14139E
|
|
ASHUKI QFI60601
|
|
ATE 24011201271
|
|
BARUM BAR12127
|
|
BORG & BECK BBD5242
|
|
BOSCH 0986478343
|
|
BOSCH 0986479858
|
|
BRECO BS7377
|
|
BREMBO 08508511
|
|
BREMBO 0850851X
|
|
BREMBO 08508611
|
|
BREMBO 08508614
|
|
CAR 142168
|
|
CAR HPD168
|
|
CIFAM 800179
|
|
FERODO DDF141C1
|
|
GALFER B1G21201271
|
|
GIRLING 6062313
|
|
HELLA 8DD355117931
|
|
HELLA PAGID 8DD355117931
|
|
METELLI 230179
|
|
METZGER 14139E
|
|
MEYLE 2155212002
|
|
MINTEX MDC2333
|
|
NATIONAL NBD1791
|
|
NK 202365
|
|
NK 312365
|
|
OPEN PARTS BDA114510
|
|
PAGID 55367
|
|
PILENGA 5811
|
|
sbs 1815202365
|
|
sbs 1815312365
|
|
TEXTAR 92236703
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
TRISCAN 812010126C
|
|
TRISCAN 812015141
|
|
TRUSTING DF171
|
|
VALEO 186154
66.27 €
-20%
53.02 €
|
|
WAGNER WGR01411
|
|
ZIMMERMANN 230235720
|
|
FIAT 51859075
|
|
FIAT 51866264
|
|
FIAT 51866265
|
|
LANCIA 51859075
|
|
LANCIA 51866265
|
| Fiat 500 C (312) | 86 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (843) | 69 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 86 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 69 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 67 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 65 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500 (312) | 65 коня | бензин |
| Fiat 500 C (312) | 65 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 86 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 60 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 80 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 60 коня | бензин |
| Fiat 500 (312) | 80 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 90 коня | бензин |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 80 коня | дизел |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 65 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 86 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | бензин |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 75 коня | дизел |
| Fiat PANDA (312_, 312) | 95 коня | дизел |
| Fiat 500 C (312) | 80 коня | бензин |
| Lancia YPSILON (312, 846) | 69 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Fiat PANDA VAN (312_, 312) | 86 коня | Бензин/Метан (CNG) |
