спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92237603 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 305 mm |
| дебелина на спирачния диск | 28 mm |
| минимална дебелина | 26 mm |
| височина | 45,8 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/10 |
| кръг на дупките | 98 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| тегло | 7,8 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2376 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 35 cm |
| Широчина на опаковка | 33,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002376
|
|
TEXTAR 98200237601
|
|
BPW 09A44440
|
|
GENERAL MOTORS 95511283
|
|
APEC braking DSK2927
|
|
ATE 24012802531
|
|
BOSCH 0986479736
|
|
BOSCH 986479736
|
|
BREMBO 09A44440
|
|
COMLINE ADC1844V
|
|
DELPHI BG4556
67.35 €
-20%
53.88 €
|
|
FEBI BILSTEIN 40999
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
FERODO DDF2289C
150.32 €
-20%
120.26 €
|
|
HELLA PAGID 355117951
|
|
HELLA PAGID 8DD355117951
|
|
JURID 562760JC
52.47 €
-20%
41.98 €
|
|
MINTEX MDC2341
|
|
NK 202366
|
|
NK 312366
|
|
PAGID 55376
|
|
REMSA 6145810
|
|
ROADHOUSE 6145810
|
|
TEXTAR 92237600
|
|
TRUSTING DF670
33.16 €
-0%
33.16 €
|
|
TRW DF6424
64.42 €
-20%
51.54 €
|
|
ZIMMERMANN 230238020
|
|
FIAT 51854567
|
|
FIAT 51897455
|
|
FIAT 51914663
|
|
OPEL 569087
|
|
OPEL 95515332
|
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 101 коня | дизел |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 95 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 120 коня | бензин |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 105 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 135 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 95 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour (X12) | 120 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour (X12) | 90 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 101 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 105 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 120 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | бензин |
| Opel COMBO Tour (X12) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 105 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 95 коня | бензин |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 90 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 100 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 135 коня | дизел |
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 120 коня | Бензин/Метан (CNG) |
| Opel COMBO Tour (X12) | 90 коня | дизел |
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | бензин |
| Fiat DOBLO (бордова) платформа/ шаси (263) | 75 коня | дизел |
| Fiat DOBLO фургон/комби (263) | 75 коня | дизел |
| Fiat 500L (199_) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO (бордова) платформа/ шаси | 75 коня | дизел |
| Opel COMBO (бордова) платформа/ шаси | 135 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 95 коня | дизел |
| Fiat DOBLO ван (263_, 152) | 120 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 95 коня | дизел |
| Opel COMBO Tour (X12) | 120 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 95 коня | дизел |
| Opel COMBO фургон/комби (X12) | 120 коня | дизел |
