спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92237703 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 278 mm |
| дебелина на спирачния диск | 25 mm |
| минимална дебелина | 23 mm |
| височина | 48,6 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 63,6 mm |
| тегло | 6,4 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2377 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002377
|
|
TEXTAR 98200237701
|
|
A.B.S. 17586
59.29 €
-20%
47.44 €
|
|
APEC braking DSK2203
|
|
ATE 24012501991
|
|
BENDIX 562752BC
|
|
BOSCH 0986479173
|
|
BOSCH 986479173
|
|
BREMBO 09A90510
|
|
COMLINE ADC1912V
|
|
FEBI BILSTEIN 24565
46.71 €
-20%
37.37 €
|
|
FERODO DDF12221
|
|
FERODO DDF1222C1
|
|
FERODO DDF2062C
111.97 €
-20%
89.58 €
|
|
GALFER B1G22501991
|
|
HELLA PAGID 355117961
|
|
HELLA PAGID 8DD355117961
|
|
JURID 562752JC
|
|
MINTEX MDC2342
|
|
NK 202582
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
NK 312582
|
|
PAGID 55377
|
|
PAGID 55377PRO
|
|
REMSA 671010
|
|
ROADHOUSE 671010
|
|
TRW DF6138
53.69 €
-20%
42.95 €
|
|
TRW DF6217
|
|
VALEO 197461
|
|
WAGNER WGR12221
|
|
ZIMMERMANN 250135220
|
|
FORD 1686723
|
|
FORD 1790221
|
|
FORD AV611125DA
|
|
FORD AV611125DB
|
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 115 коня | дизел |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 105 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III седан | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 140 коня | дизел |
| Ford FOCUS III седан | 163 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 140 коня | дизел |
| Ford FOCUS III | 163 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford FOCUS III Turnier | 95 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 115 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 140 коня | дизел |
| Ford FOCUS III Turnier | 163 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Етанол |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 85 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 100 коня | бензин |
| Ford FOCUS III седан | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 105 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 105 коня | дизел |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 100 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 100 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) | 125 коня | бензин |
| Ford FOCUS III | 145 коня | |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III Turnier | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 117 коня | Бензин/Автогаз (LPG) |
| Ford FOCUS III | 120 коня | бензин |
| Ford FOCUS III Turnier | 120 коня | бензин |
| Ford C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) | 120 коня | бензин |
