спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92238003 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| височина | 44 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/07 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| тегло | 5,3 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2380 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002380
|
|
TEXTAR 98200238001
|
|
APEC braking DSK2944
|
|
ATE 24011201971
|
|
BENDIX 562762BC
|
|
BOSCH 0986479130
|
|
BOSCH 986479130
|
|
COMLINE ADC2708
|
|
HELLA PAGID 355117991
|
|
HELLA PAGID 8DD355117991
|
|
JURID 562762JC
|
|
MINTEX MDC2345
|
|
NK 203744
|
|
NK 313744
|
|
PAGID 55380
|
|
PAGID 55380PRO
|
|
REMSA 6147300
|
|
ROADHOUSE 6147300
|
|
TRW DF6134
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
ZIMMERMANN 440312920
|
|
CITROEN 4249G2
|
|
PEUGEOT 4249G2
|
| Peugeot 508 | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 204 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 204 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 115 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 115 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 150 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 150 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 180 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 180 коня | дизел |
| Citroen JUMPY | 90 коня | дизел |
| Citroen JUMPY кутия | 90 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 165 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 120 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 120 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 116 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 116 коня | дизел |
