спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF6134 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 290 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 44 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| кръг на дупките | 108 mm |
| мярка на резбата 1 | 13,3 |
| мярка на резбата 2 | 8,5 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ATE 24011201971
|
|
BENDIX 562762BC
|
|
BORG & BECK BBD5235
|
|
BOSCH 0986479130
|
|
Brake ENGINEERING DI956977
|
|
BREMBO 08A61510
|
|
BREMBO 08A61511
|
|
CAR 1421718
|
|
GIRLING 6061344
|
|
HELLA 8DD355117991
|
|
LPR P1015P
|
|
MINTEX MDC2345
|
|
NK 203744
|
|
NK 313744
|
|
PAGID 55380PRO
|
|
PILENGA 5684
|
|
REMSA 6147300
|
|
ROADHOUSE 6147300
|
|
SASIC 6100028
|
|
sbs 1815203744
|
|
TEXTAR 92238003
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
TRISCAN 812028135
|
|
TRISCAN 812028135C
|
|
TRUSTING DF1495
|
|
VALEO 196037
|
|
WOKING D6147300
|
|
PEUGEOT 4249G2
|
| Peugeot 508 | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 120 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 SW | 156 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 112 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 140 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 163 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 115 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 115 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 150 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 150 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 180 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 180 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 181 коня | дизел/електро |
| Peugeot 508 SW | 165 коня | бензин |
| Peugeot 508 | 120 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 120 коня | дизел |
| Peugeot 508 | 116 коня | дизел |
| Peugeot 508 SW | 116 коня | дизел |
