спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92267203 |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| диаметър | 283 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24 mm |
| височина | 48 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/08 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| центриращ диаметър | 71 mm |
| тегло | 6,43 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| технически информационен номер | 98200 2672 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 33 cm |
| Широчина на опаковка | 31,5 cm |
| Височина на опаковка | 12 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002672
|
|
TEXTAR 98200267201
|
|
HELLA PAGID 355120411
|
|
HELLA PAGID 8DD355120411
|
|
LPR C1021V
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
MINTEX MDC2600
|
|
PAGID 55672
|
|
sbs 201956
|
|
CITROEN 9805961480
|
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 115 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 115 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 165 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 165 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 130 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 99 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 99 коня | дизел |
