спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1021V |
| центриращ диаметър | 70,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| спирачна система | ATE |
| за номер артикул | C1021V |
| диаметър | 283 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| височина | 48 mm |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 24 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C1021V
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
BOSCH 0986479C35
|
|
FTE BS7361
|
|
MINTEX MDC2600
|
|
NK 201956
|
|
PAGID 55672
|
|
REMSA 6155610
|
|
ROADHOUSE 6155610
|
|
sbs 1815201956
|
|
TEXTAR 92267203
62.89 €
-20%
50.31 €
|
|
CITROEN 9805961480
|
| Citroen C4 Grand Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 115 коня | дизел |
| Citroen C4 Grand Picasso II | 150 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 156 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 120 коня | бензин |
| Citroen C4 Picasso II | 92 коня | дизел |
| Citroen C4 Picasso II | 115 коня | дизел |
