спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92272205 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 350 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30,5 mm |
| височина | 54,7 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/05 |
| кръг на дупките | 127 mm |
| центриращ диаметър | 72 mm |
| тегло | 12,56 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| повърхност | с покритие |
| преработка | високовъглеродна |
| технически информационен номер | 98200 2722 0 1 PRO |
| Дължина на опаковка | 39 cm |
| Широчина на опаковка | 37,5 cm |
| Височина на опаковка | 6,5 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982002722
|
|
TEXTAR 98200272201
|
|
APEC braking DSK2937
|
|
BLUE PRINT ADA104363
112.26 €
-20%
89.81 €
|
|
DELPHI BG9121
|
|
HELLA PAGID 355122411
|
|
HELLA PAGID 8DD355122411
|
|
ICER 78BD51522
|
|
MINTEX MDC2652
|
|
PAGID 55722
|
|
REMSA 6151210
|
|
ROADHOUSE 6151210
|
|
JEEP 68035012AB
|
|
JEEP 68035012AD
|
|
JEEP K68035012AB
|
|
JEEP K68035012AD
|
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 352 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 190 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 241 коня | дизел |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 468 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 286 коня | Бензин/Етанол |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 290 коня | бензин |
| Jeep GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) | 250 коня | дизел |
