спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF341 |
| тегло | 8,314 kg |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| кръг на дупките | 90,2 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 60,1 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17432
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
ABE C45005ABE
25.77 €
-20%
20.62 €
|
|
APEC braking DSK2317
|
|
APEC braking DSK2317
|
|
ASHIKA 6105521
|
|
ASHUKI 09903205
|
|
ATE 24011007041
|
|
BLUE PRINT ADC44396
33.82 €
-20%
27.05 €
|
|
CIFAM 8001650C
|
|
COMLINE ADC0371
|
|
DELPHI BG4037
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FARCOM 230987
|
|
FREMAX BD8326
|
|
FTE BS4988
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315023
44.9 €
-20%
35.92 €
|
|
HP (ZEBRA) 57744
|
|
JAPANPARTS DP521
|
|
KAISHIN CBR318
|
|
KAVO PARTS BR5745
|
|
KAWE 690300
|
|
LPR M1011P
|
|
MALÒ D203042
|
|
MAPCO 15253
|
|
METELLI 231650C
|
|
NIPPARTS J3315023
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NK 203042
|
|
OPEN PARTS BDA200810
|
|
OPEN PARTS BDR200810
|
|
PAGID 54361
|
|
REMSA 690300
|
|
REMSA BDM700810
|
|
ROADHOUSE 690300
|
|
sbs 1815203042
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
TEXTAR 92136100
|
|
TRISCAN 812042129
|
|
TRW DF4845
49.93 €
-20%
39.94 €
|
|
MITSUBISHI MB895200
|
|
MITSUBISHI MB928716
|
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 146 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 214 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 136 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING (JR) | 141 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 201 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 241 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 126 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 139 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 162 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 280 коня | бензин |
