спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4845 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 10 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| височина | 60 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 90 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| мярка на резбата | 12,6 |
| диаметър на барабана | 168 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17432
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
ASHIKA 6105521
|
|
ATE 24011007041
|
|
BENDIX 562781BC
|
|
BLUE PRINT ADC44396
33.82 €
-20%
27.05 €
|
|
BORG & BECK BBD4644
|
|
BOSCH 0986479603
|
|
BOSCH 0986AB6312
|
|
BOSCH 0986AB9527
|
|
CAR 1421651
|
|
DELPHI BG4037
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
FERODO DDF1410
75.16 €
-20%
60.13 €
|
|
FERODO DDF14101
|
|
FIRST LINE FBD1728
|
|
fri.tech. DF341
|
|
FTE BS4988
|
|
GIRLING 6048454
|
|
HELLA 8DD355111721
|
|
HELLA 8DD355118661
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3315023
44.9 €
-20%
35.92 €
|
|
JAPANPARTS DP521
|
|
LPR M1011P
|
|
MEYLE 32155230004
|
|
MEYLE 32155230004PD
|
|
NIPPARTS J3315023
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
NK 203042
|
|
NK 313042
|
|
PAGID 54361
|
|
PILENGA 5611
|
|
QUINTON HAZELL BDC4988
|
|
QUINTON HAZELL BSF4988
|
|
REMSA 690300
|
|
ROADHOUSE 690300
|
|
sbs 1815203042
27.2 €
-0%
27.2 €
|
|
TEXTAR 92136100
|
|
TEXTAR 92136103
52.15 €
-20%
41.72 €
|
|
TRISCAN 812042129
|
|
TRUSTING DF341
31.91 €
-0%
31.91 €
|
|
ZIMMERMANN 380217100
|
|
ZIMMERMANN 380217120
|
|
CHRYSLER MB895200
|
|
CHRYSLER MB928716
|
|
MITSUBISHI MB895200
|
|
MITSUBISHI MB928716
|
| Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | 147 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 146 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 143 коня | бензин |
| Mitsubishi ECLIPSE II (D3_A) | 214 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 150 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 160 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER комби (CS_W) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi LANCER седан (CS_A, CT0) | 135 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 201 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 241 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 126 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 162 коня | бензин |
| Mitsubishi OUTLANDER I (CU_W) | 136 коня | бензин |
| Chrysler SEBRING купе (FJ) | 163 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 133 коня | бензин |
| Mitsubishi SPACE RUNNER (N6_W) | 147 коня | бензин |
