спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF384 |
| тегло | 9,808 kg |
| диаметър | 238 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| кръг на дупките | 54 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 46,2 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16230
|
|
ABE C32042ABE
36.51 €
-20%
29.2 €
|
|
AP 24664
|
|
ASHIKA 6002298
|
|
ASHUKI 09902402
|
|
ATE 24012201731
|
|
BENDIX 561743B
|
|
BRADI 1526824
|
|
BRECO BS8239
|
|
BREMBO 09689610
|
|
CIFAM 8001742C
|
|
FERODO DDF880
56.6 €
-20%
45.28 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302042
|
|
HP (ZEBRA) 57355
|
|
INTERBRAKE TY651V
|
|
JAPANPARTS DI298
|
|
KAVO PARTS BR9339
|
|
KAWE 37689
|
|
LPR T2651V
|
|
MAGNETI MARELLI 353615268240
|
|
MALÒ D204551
|
|
METELLI 231742C
|
|
MINTEX MDC894
|
|
NIPPARTS J3302042
32.35 €
-20%
25.88 €
|
|
OPTIMAL BS7260
|
|
PEX 140573
|
|
QUINTON HAZELL BDC4645
|
|
REMSA 655520
|
|
ROADHOUSE 655520
|
|
sbs 1815204551
|
|
sbs 333324
|
|
TEXTAR 92067900
|
|
TRISCAN 812013146
|
|
TRW DF4014
|
|
TOYOTA 4351220330
|
| Toyota CELICA купе (AT18_, ST18_) | 105 коня | бензин |
