спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF404 |
| тегло | 19,238 kg |
| диаметър | 309,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
| минимална дебелина | 30 mm |
| кръг на дупките | 59 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 43,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17445
104.97 €
-20%
83.98 €
|
|
AP 24823
|
|
ATE 24013201261
|
|
BENDIX 562394B
|
|
BOSCH 0986479168
|
|
BRECO BS8448
|
|
BREMBO 09768020
|
|
CAR 142029
|
|
CAR HPD029
|
|
CIFAM 800821C
|
|
COMLINE ADC1563V
|
|
DELPHI BG3898
79.17 €
-20%
63.33 €
|
|
FARCOM 231058
|
|
FREMAX BD4684
|
|
HP (ZEBRA) 58265
|
|
INTERBRAKE LN181V
|
|
JURID 562328J
|
|
JURID 562394J
70.75 €
-20%
56.6 €
|
|
LPR F2008V
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613621250
|
|
MALÒ D203730
|
|
METELLI 230821C
|
|
MINTEX MDC1712
|
|
NECTO WN1202
|
|
NK 203730
|
|
OPEN PARTS BDA219120
|
|
OPEN PARTS BDR219120
|
|
OPTIMAL BS6860
|
|
PAGID 54181
|
|
PILENGA V055
|
|
REMSA 698010
|
|
REMSA BDM719120
|
|
ROADHOUSE 698010
|
|
sbs 1815203730
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
TEXTAR 92118100
95.83 €
-20%
76.66 €
|
|
TRISCAN 812010186
|
|
TRW DF4904S
|
|
ZIMMERMANN 230237700
|
|
CITROEN 4246Z7
|
|
CITROEN 4246Z8
|
|
FIAT 1489738080
|
| Peugeot 807 (E) | 204 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 204 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 204 коня | бензин |
