спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | F2008V |
| брой на дупките | 5 |
| минимална дебелина | 30 mm |
| центриращ диаметър | 59 mm |
| вид на спирачния диск | вътрешновентилиран |
| за номер артикул | F2008V |
| височина | 43,5 mm |
| диаметър | 310 mm |
| дебелина на спирачния диск | 32 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR F2008V
59.68 €
-20%
47.74 €
|
|
ATE 24013201261
|
|
BOSCH 0986479168
|
|
BRECO BS8448
|
|
BREMBO 09768020
|
|
CAR 142029
|
|
DELPHI BG3898
79.17 €
-20%
63.33 €
|
|
FERODO DDF1180
66.45 €
-20%
53.16 €
|
|
INTERBRAKE LN181V
|
|
MINTEX MDC1712
|
|
PAGID 54181
|
|
PILENGA V055
|
|
REMSA 698010
|
|
ROADHOUSE 698010
|
|
sbs 1815203730
52.73 €
-0%
52.73 €
|
|
TEXTAR 92118100
95.83 €
-20%
76.66 €
|
|
TRW DF4904
|
|
ZIMMERMANN 230237700
|
|
CITROEN 1606309580
|
|
CITROEN 4246Z7
|
|
CITROEN 4246Z8
|
|
CITROEN 424979
|
|
CITROEN 4249A8
|
|
CITROEN E169245
|
|
FIAT 1355376080
|
|
FIAT 9464640587
|
|
FIAT 9464640588
|
|
LANCIA 1489738080
|
|
PEUGEOT 4246Z7
|
|
PEUGEOT 4246Z8
|
|
PEUGEOT 424979
|
|
PEUGEOT 9464640587
|
| Lancia PHEDRA (179) | 163 коня | дизел |
| Peugeot 807 (E) | 204 коня | бензин |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 204 коня | бензин |
| Lancia PHEDRA (179) | 204 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 204 коня | бензин |
| Fiat ULYSSE (179AX) | 170 коня | дизел |
| Citroen C8 (EA_, EB_) | 170 коня | дизел |
| Lancia PHEDRA (179) | 170 коня | дизел |
