спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF449 |
| тегло | 8,870 kg |
| диаметър | 242 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 16 mm |
| кръг на дупките | 58 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 52,8 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16631
56.5 €
-20%
45.2 €
|
|
ACDelco AC2465D
|
|
AP 24670
|
|
APEC braking DSK241
|
|
APEC braking DSK241
|
|
ASHIKA 6007705
|
|
ASHUKI 09905007
|
|
ATE 24011801251
|
|
BENDIX 562116B
|
|
BLUE PRINT ADS74316
55.81 €
-20%
44.64 €
|
|
BRADI 1472024
|
|
BRECO BS8237
|
|
BREMBO 09687710
|
|
CAR 142850
|
|
CAR HPD850
|
|
COMLINE ADC0812V
|
|
DELPHI BG3151
75.07 €
-20%
60.06 €
|
|
E.T.F. 190032
|
|
FARCOM 230355
|
|
FERODO DDF876
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
FERODO DRF876
|
|
FREMAX BD0032
|
|
FTE BS4960
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3307005
|
|
HP (ZEBRA) 57512
|
|
INTERBRAKE SU181V
|
|
JURID 562116J
|
|
KAISHIN CBR164
|
|
KAVO PARTS BR8211
|
|
KAWE 37833
|
|
LPR S4181V
35.42 €
-20%
28.33 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614720240
|
|
MALÒ D204409
|
|
MAPCO 25580
|
|
MINTEX MDC878
|
|
NECTO WN1057
|
|
NIPPARTS J3307005
34.99 €
-20%
27.99 €
|
|
OPEN PARTS BDR181820
|
|
OPTIMAL BS7250
|
|
PAGID 53304
|
|
PEX 140522
|
|
PILENGA V406
43.07 €
-20%
34.45 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC4958
|
|
QUINTON HAZELL BDC4960
|
|
ROULUNDS RUBBER D2465
|
|
sbs 1815204409
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92081800
|
|
TRW DF4013
|
|
TRW DF4029
61.36 €
-20%
49.08 €
|
|
VALEO 186531
|
|
SUBARU 26310AA001
|
|
SUBARU 26310AA011
|
|
SUBARU 26310AA012
|
|
SUBARU 26310AA130
|
|
SUBARU 26310AA140
|
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 90 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 103 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 90 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 103 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 115 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 90 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 95 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 95 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 125 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA седан (GC) | 95 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 125 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 95 коня | бензин |
| Subaru IMPREZA комби (GF) | 116 коня | бензин |
