спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF482 |
| тегло | 8,008 kg |
| диаметър | 234 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| кръг на дупките | 56 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 47 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16169
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ABE C36009ABE
22.01 €
-20%
17.61 €
|
|
ACDelco AC2470D
|
|
AP 24601
|
|
APEC braking DSK237
|
|
ASHIKA 6006603
|
|
ASHIKA 6006698
|
|
ASHUKI 09909006
|
|
ATE 24011801261
|
|
BENDIX 561558B
|
|
BENDIX 561707B
|
|
BLUE PRINT ADD64318C
|
|
BOSCH 0986478684
|
|
BRADI 1111224
|
|
BRADI 1111524
|
|
BRECO BS8211
|
|
BREMBO 09674810
|
|
CAR 142897
|
|
CAR HPD897
|
|
CIFAM 8001165
|
|
COMLINE ADC0606V
31.02 €
-20%
24.82 €
|
|
E.T.F. 197704
|
|
FERODO DDF387
|
|
FERODO DDF649
56.27 €
-20%
45.01 €
|
|
FREMAX BD7704
|
|
FTE BS4276
|
|
GIRLING 6031141
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306003
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306009
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
HP (ZEBRA) 53246
|
|
INTERBRAKE TY541V
|
|
JAPANPARTS DI603
|
|
JAPANPARTS DI698
|
|
JURID 561558J
|
|
KAGER 370197
|
|
KAISHIN CBR180
|
|
KAVO PARTS BR1707
|
|
KAWE 37507
|
|
LPR T2541V
|
|
LPR T2961V
|
|
MALÒ D205106
|
|
MAPCO 25507
|
|
METELLI 231165
|
|
METZGER 24601
|
|
MINTEX MDC1032
|
|
NECTO WN1027
|
|
NIPPARTS J3306009
25.01 €
-20%
20.01 €
|
|
NK 205106
|
|
OPTIMAL BS6820
|
|
PAGID 50213
|
|
PEX 140136
|
|
PEX 140138
|
|
PEX 140642N
|
|
PILENGA V451
|
|
REMSA 612620
|
|
ROADHOUSE 612620
|
|
ROULUNDS RUBBER D2470
|
|
sbs 141804
|
|
sbs 1815205106
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92076900
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
TRISCAN 812041108
|
|
TRW DF3114
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
ZIMMERMANN 195130200
|
|
DAIHATSU 4351287710
|
|
DAIHATSU 4351287710000
|
|
DAIHATSU 4351287718
|
|
DAIHATSU 4351287718000
|
|
DAIHATSU 4351287719000
|
|
DAIHATSU 4351287723
|
|
DAIHATSU 4351287723000
|
|
DAIHATSU 4351287724
|
|
DAIHATSU 4351287725
|
|
DAIHATSU 4351287725000
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 101 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu GRAN MOVE (G3) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE II (A101) | 99 коня | бензин |
