спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815205106 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 3,8 kg |
| диаметър | 234 mm |
| височина | 47 mm |
| дебелина на спирачния диск | 18 mm |
| минимална дебелина | 17 mm |
| центриращ диаметър | 56 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16169
39.76 €
-20%
31.81 €
|
|
ATE 24011801261
|
|
BORG & BECK BBD5042
|
|
BRADI 1111524
|
|
BRECO BS8211
|
|
BREMBO 09674810
|
|
CAR 142897
|
|
DELPHI BG2656
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
DELPHI BG2834
|
|
EUROBRAKE 5815205106
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 648
|
|
FERODO DDF649
56.27 €
-20%
45.01 €
|
|
FIRST LINE FBD568
|
|
HELLA PAGID 8DD355104841
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3306009
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF3114
|
|
MINTEX MDC1032
|
|
MOTAQUIP VBE124U
|
|
PAGID 50213
|
|
PEX VBE124U
|
|
PILENGA V451
|
|
QUINTON HAZELL BDC4276
|
|
sbs 1815205106
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
TEXTAR 92076900
39.37 €
-20%
31.5 €
|
|
TRISCAN 812041108
|
|
TRUSTING DF482
28.04 €
-0%
28.04 €
|
|
TRW DF3114
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
DAIHATSU 4351287710
|
|
DAIHATSU 4351287710000
|
|
DAIHATSU 4351287718
|
|
DAIHATSU 4351287718000
|
|
DAIHATSU 4351287723
|
|
DAIHATSU 4351287723000
|
|
DAIHATSU 4351287724
|
|
DAIHATSU 4351287725
|
|
DAIHATSU 4351287725000
|
| Daihatsu CHARADE III (G100, G101, G102) | 101 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 84 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 105 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV седан (G203) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 60 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV седан (G203) | 75 коня | бензин |
| Daihatsu GRAN MOVE (G3) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu CHARADE IV (G200, G202) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE I (A101, A111) | 90 коня | бензин |
| Daihatsu GRAN MOVE (G3) | 91 коня | бензин |
| Daihatsu APPLAUSE II (A101) | 99 коня | бензин |
