спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF489 |
| тегло | 11,104 kg |
| диаметър | 265 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,5 mm |
| минимална дебелина | 17,7 mm |
| кръг на дупките | 61 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 31,6 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15863
|
|
ABE C3R016ABE
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
ACDelco AC2028D
|
|
ACDelco AC2095D
|
|
ACDelco AC2161D
|
|
AP 14414
|
|
AP 24224
|
|
AP 24225
|
|
APEC braking DSK700
|
|
ATE 24012001341
|
|
BENDIX 561345B
|
|
BENDIX 561415B
|
|
BLUE PRINT ADZ94301
|
|
BOSCH 0986478279
|
|
BOSCH 0986478391
|
|
BRADI 1401724
|
|
BRECO BS7959
|
|
BRECO BS7960
|
|
BREMBO 09512210
|
|
CAR 142579
|
|
CAR 142596
|
|
CAR 142597
|
|
CAR HPD579
|
|
CAR HPD596
|
|
CAR HPD597
|
|
CIFAM 800152
|
|
DELPHI BG2448
50.52 €
-20%
40.41 €
|
|
DELPHI BG448
|
|
E.T.F. 194193
|
|
E.T.F. 197307
|
|
FAG BS3552
|
|
FERODO DDF199
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
FREMAX BD4193
|
|
FREMAX BD5165
|
|
FREMAX BD7307
|
|
FTE BS3552
|
|
GIRLING 6010224
|
|
GIRLING 6020111
|
|
GRAF DF29152
|
|
GRAF DF29358
|
|
HP (ZEBRA) 52190
|
|
HP (ZEBRA) 55385
|
|
JURID 561345J
|
|
JURID 561660J
|
|
KAGER 370045
|
|
KAGER 370159
|
|
KAGER 370430
|
|
KAWE 615900
|
|
KAWE 623610
|
|
KWP 1029152
|
|
KWP 129112
|
|
KWP 129152
|
|
KWP 129358
|
|
LEMFÖRDER 18154
|
|
LPR O1489V
|
|
LPR R1201V
33.13 €
-20%
26.5 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614015540
|
|
MAGNETI MARELLI 353614017240
|
|
MALÒ D203926
|
|
METELLI 230152
|
|
MINTEX MDC705
|
|
NECTO WN452
|
|
NECTO WN610
|
|
NECTO WN612
|
|
OPEN PARTS BDR145620
|
|
OPTIMAL BS2360
|
|
PAGID 52828
|
|
PEX 140480
|
|
PEX 140481
|
|
PILENGA V130
|
|
QUINTON HAZELL BDC3552
|
|
QUINTON HAZELL BDC5051
|
|
REMSA 623610
|
|
REMSA 645620
|
|
REMSA BDM645620
|
|
ROADHOUSE 623610
|
|
ROADHOUSE 645620
|
|
ROULUNDS RUBBER D2028
|
|
SASIC 4004265J
63.99 €
-20%
51.2 €
|
|
sbs 272728
|
|
STOP 561345S
|
|
STOP 561660S
|
|
TEXTAR 92049400
|
|
TRISCAN 812025115
|
|
TRISCAN 812025117
|
|
TRW DF1022
|
|
TRW DF2011
|
|
VALEO 186308
|
|
ZIMMERMANN 470240600
|
|
ISUZU 8942561210
|
|
ISUZU 8944577000
|
|
ISUZU 8944577070
|
|
ISUZU 8944577071
|
|
RENAULT 7700751165
|
|
RENAULT 7700764193
|
|
RENAULT 7700793631
|
|
RENAULT 7701204955
|
|
RENAULT 7701467955
|
| Renault 21 седан (L48_) | 116 коня | бензин |
| Renault 21 седан (L48_) | 107 коня | бензин |
| Renault 21 комби (K48_) | 116 коня | бензин |
