спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF629 |
| тегло | 12,917 kg |
| диаметър | 282 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| кръг на дупките | 73,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 38 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17033
58.6 €
-20%
46.88 €
|
|
ABE C3Y007ABE
35.51 €
-20%
28.41 €
|
|
AP 24727E
|
|
APEC braking DSK796
|
|
ATE 24012401531
|
|
BENDIX 562137B
|
|
BOSCH 0986478983
|
|
BRECO BS8316
|
|
BREMBO 09736710
|
|
BREMBO 09736714
|
|
CAR 142480
|
|
CAR HPD480
|
|
CIFAM 800473
|
|
E.T.F. 195347
|
|
FARCOM 230941
|
|
FERODO DDF1059
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FREMAX BD5347
|
|
FTE BS5145
|
|
GIRLING 6045081
|
|
GRAF DF29473
|
|
HP (ZEBRA) 57951
|
|
INTERBRAKE DG451V
|
|
JURID 562137J
|
|
KAISHIN CBR061
|
|
KAISHIN CBR144
|
|
KAWE 656410
|
|
KWP 129473
|
|
LPR D1451V
|
|
LPR D1465V
|
|
MALÒ D209301
|
|
METELLI 230473
|
|
NECTO WN946
|
|
NK 209301
|
|
NK 319301
|
|
OPEN PARTS BDA187120
|
|
OPEN PARTS BDR187120
|
|
OPTIMAL BS5640
|
|
PAGID 50336
|
|
PEX 140747
|
|
PILENGA V614
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC5145
|
|
REMSA 687120
|
|
ROADHOUSE 687120
|
|
sbs 1815209301
38.58 €
-0%
38.58 €
|
|
TEXTAR 92108700
|
|
TRISCAN 812010148
|
|
TRW DF4508
49.39 €
-20%
39.51 €
|
|
VALEO 186730
|
|
VEMA 98108
|
|
CHRYSLER 4721820
|
|
CHRYSLER 4721820AE
|
|
CHRYSLER 4815797
|
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 98 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 147 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 150 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 163 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 101 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 158 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 166 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER II (ES) | 118 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 133 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 178 коня | бензин |
