спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4508 |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| диаметър | 282 mm |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 13,9 |
| височина | 38 mm |
| центриращ диаметър | 73 mm |
| минимална дебелина | 22,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
DODGE 4815797
|
|
PLYMOUTH 4815797
|
|
AP 24727E
|
|
APEC braking DSK796
|
|
ATE 24012401531
|
|
ATE 24012401781
|
|
BENDIX 562137B
|
|
BENDIX 562137BC
|
|
BLUE PRINT ADA104303
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
BORG & BECK BBD4122
|
|
BOSCH 0986478983
|
|
Brake ENGINEERING DI956681
|
|
BREMBO 09736714
|
|
CAR 142480
|
|
CAR HPD480
|
|
DELPHI BG3383
85.9 €
-20%
68.72 €
|
|
FERODO DDF1059
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FERODO DDF10591
|
|
FIRST LINE FBD1077
|
|
FTE BS5145
|
|
GIRLING 6045081
|
|
HELLA 8DD355107931
|
|
JAPANPARTS DI095
|
|
JURID 562137J
|
|
JURID 562137JC
|
|
LPR D1451V
|
|
MAGNETI MARELLI 353611203240
|
|
MAGNETI MARELLI 353611205240
|
|
MAPCO 15981
41.72 €
-0%
41.72 €
|
|
METELLI 230473
|
|
METZGER 230473
|
|
METZGER 24727E
|
|
MEYLE 44155210006PD
|
|
MGA D1273
|
|
NK 209301
|
|
NK 319301
|
|
PAGID 50336
|
|
PEX 140747
|
|
PILENGA V614
63.38 €
-20%
50.71 €
|
|
QH Benelux 57951
|
|
QUINTON HAZELL BDC4414
|
|
QUINTON HAZELL BDC5145
|
|
QUINTON HAZELL BSF4414
|
|
QUINTON HAZELL BSF5145
|
|
REMSA 641910
|
|
RUVILLE BFR113410
|
|
TEXTAR 92108700
|
|
TRISCAN 812010148
|
|
TRUSTING DF629
48.64 €
-0%
48.64 €
|
|
VALEO 186730
|
|
ZIMMERMANN 155390720
|
|
CHRYSLER 0000K04721821
|
|
CHRYSLER 04683260
|
|
CHRYSLER 04683432
|
|
CHRYSLER 04721820AE
|
|
CHRYSLER 04721821
|
|
CHRYSLER 4721820
|
|
CHRYSLER 4721820AE
|
|
CHRYSLER K04721820
|
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 158 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 166 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 133 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 178 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 152 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 151 коня | бензин |
| Chrysler VOYAGER III (GS) | 116 коня | дизел |
