спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF684 |
| тегло | 12,757 kg |
| диаметър | 284 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20,2 mm |
| кръг на дупките | 59 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 39,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16310
62.08 €
-20%
49.67 €
|
|
ACDelco AC2227D
|
|
AP 24587
|
|
APEC braking DSK666
|
|
APEC braking DSK696
|
|
APEC braking DSK666
|
|
APEC braking DSK696
|
|
ATE 24012201841
|
|
ATE 24012202251
|
|
BENDIX 561966B
|
|
BRADI 1220625
|
|
BRECO BS8235
|
|
BREMBO 09505820
|
|
BREMBO 09505821
|
|
BREMBO FD033000
|
|
BREMBO FS033000
|
|
CAR 142004
|
|
CAR HPD004
|
|
CIFAM 800387
|
|
COMLINE ADC1812V
|
|
DELPHI BG2843
64.43 €
-20%
51.54 €
|
|
E.T.F. 197948
|
|
FARCOM 231168
|
|
FERODO DDF797
62.17 €
-20%
49.73 €
|
|
FERODO DRF797
|
|
FREMAX BD7948
|
|
FTE BS4684
|
|
GIRLING 6027591
|
|
GRAF DF29387
|
|
HP (ZEBRA) 57666
|
|
INTERBRAKE AR241V
|
|
JURID 561966J
116.02 €
-20%
92.82 €
|
|
KAGER 370122
|
|
KAWE 631511
|
|
KAWE BDRS16632
|
|
KWP 1029387
|
|
KWP 129387
|
|
LPR A2241V
53.52 €
-20%
42.82 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353611519250
|
|
MAGNETI MARELLI 353612206250
|
|
MALÒ D201019
|
|
METELLI 230387
|
|
METZGER 24587
|
|
MINTEX MDC1003
|
|
NECTO WN902
|
|
NK 201019
|
|
OPEN PARTS BDR166320
|
|
OPEN PARTS BDRS166325
|
|
OPTIMAL BS3151
|
|
PAGID 50124
|
|
PEX 140248
|
|
PILENGA V017
|
|
QUINTON HAZELL BDC4684
|
|
REMSA 631511
|
|
REMSA 666320
|
|
REMSA BDM666320
|
|
ROADHOUSE 631511
|
|
ROADHOUSE 666320
|
|
ROULUNDS RUBBER D2227
|
|
sbs 1815201019
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
TEXTAR 92083200
152.23 €
-20%
121.78 €
|
|
TRISCAN 812012123
|
|
TRW DF2759
56.24 €
-20%
44.99 €
|
|
VALEO 186643
|
|
WOKING D631511
|
|
ALFA ROMEO 0046427948
|
|
ALFA ROMEO 0060606170
|
|
ALFA ROMEO 60606170
|
|
ALFA ROMEO 71738907
|
|
FIAT 46427948
|
| Alfa Romeo GTV (916C_) | 150 коня | бензин |
| Alfa Romeo SPIDER (916_, 916S_) | 150 коня | бензин |
