спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF686 |
| тегло | 9,248 kg |
| диаметър | 240 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18,2 mm |
| кръг на дупките | 59 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 46,5 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C3F013ABE
28.99 €
-20%
23.19 €
|
|
ATE 24012001581
|
|
ATE 24012001931
|
|
BENDIX 562056B
|
|
BOSCH 0986478878
|
|
BREMBO 09672510
|
|
CIFAM 800496
|
|
FARCOM 230903
|
|
FERODO DDF888
55.19 €
-20%
44.15 €
|
|
FREMAX BD0178
|
|
JURID 562056J
|
|
KAGER 370378
|
|
LPR F2231V
35.12 €
-20%
28.09 €
|
|
METELLI 230496
|
|
MINTEX MDC1970
|
|
PILENGA V040
|
|
REMSA 651710
|
|
REMSA 676620
|
|
REMSA BDM676620
|
|
ROADHOUSE 651710
|
|
ROADHOUSE 676620
|
|
SAMKO F2231
|
|
STOP 562056S
|
|
TRW DF4037
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
VALEO 186571
|
|
VEMA 98092
|
|
FIAT 46419204
|
| Fiat PALIO (178BX) | 73 коня | бензин |
| Fiat PALIO Weekend (178DX) | 70 коня | дизел |
