спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF704 |
| тегло | 10,687 kg |
| диаметър | 295 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,6 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| кръг на дупките | 68 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 72,5 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 271490
|
|
VOLVO 271497
|
|
VOLVO 2714970
|
|
VOLVO 3516882
|
|
A.B.S. 16221
|
|
ABE C4V007ABE
39.19 €
-20%
31.35 €
|
|
ACDelco AC2553D
|
|
AP 14356
|
|
APEC braking DSK913
|
|
ATE 24011002161
|
|
BENDIX 561681B
|
|
BOSCH 0986478640
|
|
BRADI 1602554
|
|
BRECO BS7432
|
|
BREMBO 08556910
|
|
BREMBO 08556914
|
|
BREMBO 08556976
|
|
CAR 142667
|
|
CAR HPD667
|
|
CIFAM 800374
|
|
DELPHI BG2721
48.29 €
-20%
38.63 €
|
|
E.T.F. 194970
|
|
FEBI BILSTEIN 11452
|
|
FERODO DDF551
68.13 €
-20%
54.51 €
|
|
FREMAX BD4970
|
|
FTE BS3914
|
|
GIRLING 6026204
|
|
GRAF DF29374
|
|
HP (ZEBRA) 57516
|
|
INTERBRAKE VV291P
|
|
JURID 561681J
|
|
KAGER 370455
|
|
KAWE 633500
|
|
KWP 1029374
|
|
KWP 129374
|
|
LEMFÖRDER 19094
|
|
LEMFÖRDER 1909401
|
|
LPR V1291P
|
|
MAGNETI MARELLI 353616025540
|
|
MALÒ D204830
|
|
MAPCO 15968
|
|
METELLI 230374
|
|
METZGER X14454
|
|
MEYLE 5155235017
|
|
MINTEX MDC919
|
|
NECTO WN600
|
|
NK 204830
|
|
OPEN PARTS BDR161510
|
|
OPTIMAL BS3350
|
|
PAGID 54008
|
|
PEX 140664
|
|
PILENGA 5268
|
|
QUINTON HAZELL BDC3914
|
|
REMSA 633500
|
|
REMSA 661510
|
|
ROADHOUSE 633500
|
|
ROADHOUSE 661510
|
|
ROULUNDS RUBBER D2553
|
|
sbs 1815204830
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
sbs 383806
|
|
ScanTech 20343
|
|
ST-TEMPLIN 010742107628
|
|
SWAG 55911452
|
|
TEXTAR 92058700
|
|
TRISCAN 812027117
|
|
TRW DF2620
|
|
VALEO 186527
|
|
WOKING D633500
|
|
ZIMMERMANN 610119600
|
| Volvo 850 (LS) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | бензин |
