спирачен диск sbs
спирачен диск
| Производител | sbs |
| Парт номер | 1815204830 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| брой дупки на джанта | 4 |
| тегло | 5,02 kg |
| диаметър | 295 mm |
| височина | 72,3 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,6 mm |
| минимална дебелина | 8,4 mm |
| центриращ диаметър | 68 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VOLVO 271497
|
|
VOLVO 2714970
|
|
VOLVO 31262090
|
|
VOLVO 3516882
|
|
A.B.S. 16221
|
|
ATE 24011002161
|
|
BENDIX 561681
|
|
BENDIX 561681B
|
|
BORG & BECK BBD5038
|
|
BRADI 1602554
|
|
BRECO BS7432
|
|
BREMBO 08556910
|
|
CAR 142667
|
|
DELPHI BG2721
48.29 €
-20%
38.63 €
|
|
EUROBRAKE 5815204830
|
|
EURODEAL AUTOPARTS 714
|
|
FERODO DDF551
68.13 €
-20%
54.51 €
|
|
FIRST LINE FBD563
|
|
FTE BS3940
|
|
HELLA PAGID 8DD355102911
|
|
JURID 561681
|
|
JURID 561681J
|
|
LEMFÖRDER 1909401
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF2620
|
|
METELLI 230374
|
|
MGA D1174
|
|
MINTEX MDC919
|
|
MOTAQUIP VBD749U
|
|
PAGID 54008
|
|
PEX VBD749U
|
|
PILENGA 5268
|
|
QUINTON HAZELL BDC3914
|
|
sbs 1815204830
38.76 €
-0%
38.76 €
|
|
SEBRO 7264
|
|
TEXTAR 92058700
|
|
TRISCAN 812027117
|
|
TRUSTING DF704
40.01 €
-0%
40.01 €
|
|
TRW DF2620
|
|
ZIMMERMANN 610119600
|
| Volvo 850 (LS) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 170 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 140 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 210 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 143 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 210 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 155 коня | бензин |
| Volvo 940 (944) | 190 коня | бензин |
| Volvo 940 Kombi (945) | 190 коня | бензин |
| Volvo 850 (LS) | 226 коня | бензин |
| Volvo 850 комби (LW) | 226 коня | бензин |
