спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF713 |
| тегло | 9,133 kg |
| диаметър | 255 mm |
| дебелина на спирачния диск | 19,9 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| кръг на дупките | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 45 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16458
53.02 €
-20%
42.41 €
|
|
ABE C33064ABE
32.21 €
-20%
25.77 €
|
|
ACDelco AC2476D
|
|
AP 24728
|
|
APEC braking DSK798
|
|
ASHUKI 09902603
|
|
ATE 24012001691
|
|
BENDIX 562197B
|
|
BOSCH 0986478996
|
|
BRADI 1265924
|
|
BRECO BS8319
|
|
BREMBO 09737910
|
|
BREMBO FD084000
|
|
BREMBO FS084000
|
|
CAR 142851
|
|
CAR HPD851
|
|
CIFAM 800999
|
|
E.T.F. 19P2647
|
|
FERODO DDF975
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FERODO DRF975
|
|
FTE BS4876
|
|
GIRLING 6041211
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3303062
42.28 €
-20%
33.82 €
|
|
HP (ZEBRA) 57626
|
|
INTERBRAKE MZ761V
|
|
JURID 562197J
|
|
KAISHIN CBR085
|
|
KAVO PARTS BR4735
|
|
LPR M5761V
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353612659240
|
|
MALÒ D203237
|
|
MAPCO 25529
|
|
METELLI 230999
|
|
METZGER 684310
|
|
MINTEX MDC1295
|
|
NIPPARTS J3303062
29.7 €
-20%
23.76 €
|
|
NK 203237
|
|
OPEN PARTS BDR178020
|
|
OPEN PARTS BDRS178025
|
|
OPTIMAL BS7300
|
|
PAGID 50255
|
|
PEX 140295
|
|
PILENGA V513
|
|
QUINTON HAZELL BDC4876
|
|
REMSA 678020
|
|
REMSA 684310
|
|
REMSA BDM678020
|
|
ROADHOUSE 678020
|
|
ROADHOUSE 684310
|
|
ROULUNDS RUBBER D2476
|
|
sbs 1815203237
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
TRISCAN 812050143
|
|
TRW DF4121
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
WOKING D684310
|
|
ZIMMERMANN 370306900
|
|
MAZDA B01C3325XA
|
|
MAZDA N0263325X
|
|
MAZDA N0263325XC
|
|
MAZDA NA753325X
|
|
MAZDA NA753325XC
|
|
MAZDA NA753325XXC
|
|
MAZDA NO263325X
|
|
MAZDA NO263325XC
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
