спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF975 |
| страна на монтаж | предна ос |
| диаметър | 255 mm |
| височина | 45 mm |
| тегло | 10,1 kg |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой на дупките | 4 |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| брой звена на верига | 100 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без винтове |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF975
52.91 €
-20%
42.33 €
|
|
FERODO DDF9751
|
|
APEC braking DSK798
|
|
ATE 24012001691
|
|
ATE 420169
|
|
BENDIX 561483B
|
|
BENDIX 562197B
|
|
BENDIX 562197BC
|
|
BLUE PRINT ADM54348
34.79 €
-20%
27.83 €
|
|
Brake ENGINEERING 955726
|
|
Brake ENGINEERING 955805
|
|
Brake ENGINEERING DI955805
|
|
BREMBO 09737910
|
|
BREMBO 09737910
|
|
DELPHI BG3393
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FERODO DDF9751
|
|
JURID 562197J
|
|
JURID 562197JC
|
|
KAVO PARTS BR4735
|
|
LPR M5761V
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1265924
|
|
MAGNETI MARELLI 1265924
|
|
MINTEX MDC1295
|
|
NATIONAL NBD821
|
|
NECTO WN947
|
|
PAGID 50255
|
|
QH Benelux 57626
|
|
QUINTON HAZELL BDC4876
|
|
QUINTON HAZELL BDC4876P
|
|
REMSA 678020
|
|
sbs 1815203237
35.42 €
-0%
35.42 €
|
|
TEXTAR 92096800
|
|
TEXTAR 98200096801
|
|
TRW DF4121
46.17 €
-20%
36.94 €
|
|
ZIMMERMANN 370306900
|
|
MAZDA B01C3325X
|
|
MAZDA B01C3325XA
|
|
MAZDA N0263325X
|
|
MAZDA N0263325XC
|
|
MAZDA NA753325X
|
|
MAZDA NA753325XC
|
|
MAZDA NO263325X
|
|
MAZDA NO263325XC
|
|
MITSUBISHI N0263325X
|
|
MITSUBISHI N0263325XC
|
| Mazda MX-5 I (NA) | 115 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 130 коня | бензин |
| Mazda MX-5 I (NA) | 90 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 110 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 140 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 146 коня | бензин |
| Mazda MX-5 II (NB) | 139 коня | бензин |
