спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF780 |
| тегло | 11,780 kg |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22,1 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| кръг на дупките | 61 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 44 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16218
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
ABE C3R013ABE
44.56 €
-20%
35.65 €
|
|
ACDelco AC2164D
|
|
AP 24797
|
|
APEC braking DSK669
|
|
ATE 24012201491
|
|
BENDIX 561594B
|
|
BOSCH 0986478864
|
|
BRADI 1402525
|
|
BRECO BS8298
|
|
BRECO BS8423
|
|
BREMBO 09558620
|
|
BREMBO 09729220
|
|
CAR 142559
|
|
CAR HPD559
|
|
CIFAM 800466
|
|
FARCOM 230830
|
|
FERODO DDF1007
|
|
FERODO DDF368
|
|
FREMAX BD2233
|
|
FTE BS4404
|
|
GIRLING 6010361
|
|
GRAF DF29466
|
|
HP (ZEBRA) 57452
|
|
INTERBRAKE RN323V
|
|
JURID 561594J
|
|
KAGER 370024
|
|
KAWE 622711
|
|
KWP 1029466
|
|
KWP 129466
|
|
LPR R1323V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614025250
|
|
MALÒ D203912
|
|
MAPCO 151222
|
|
METELLI 230466
|
|
MINTEX MDC763
|
|
NK 203912
|
|
NK 313912
|
|
OPEN PARTS BDA146520
|
|
OPEN PARTS BDR146520
|
|
OPTIMAL BS7964
|
|
PAGID 52832
|
|
PEX 140491
|
|
PILENGA V743
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
QUINTON HAZELL BDC4350
|
|
QUINTON HAZELL BDC4404
|
|
REMSA 622711
|
|
REMSA BDM646520
|
|
ROADHOUSE 622711
|
|
ROULUNDS RUBBER D2164
|
|
sbs 1815203912
52.15 €
-0%
52.15 €
|
|
ST-TEMPLIN 012542121182
|
|
STOP 561594S
|
|
TEXTAR 92065000
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
TRW DF1036
45.34 €
-20%
36.27 €
|
|
VALEO 186305
|
|
WOKING D622711
|
|
BMW 34102947RP
|
|
RENAULT 7700802233
|
|
RENAULT 7700841564
|
|
RENAULT 7701204301
|
|
RENAULT 7701204496
|
|
RENAULT 7701205229
|
|
RENAULT 7701205841
|
| Renault LAGUNA I (B56_, 556_) | 83 коня | дизел |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 107 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 137 коня | бензин |
| Renault SAFRANE I (B54_) | 113 коня | дизел |
| Renault LAGUNA I Grandtour (K56_) | 83 коня | дизел |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 136 коня | бензин |
