спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1036 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 262 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 19,8 mm |
| центриращ диаметър | 61 mm |
| височина | 44 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16218
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
ABEX W0551
|
|
ACDelco AC2164D
|
|
AP 24797
|
|
APEC braking DSK669
|
|
ATE 24012201491
|
|
BENDIX 561594B
|
|
BENDIX 561594BC
|
|
BORG & BECK BBD5019
|
|
BOSCH 0986478864
|
|
BOSCH 0986BB4079
|
|
BOSCH 986478864
|
|
BRADI 1402525
|
|
Brake ENGINEERING DI955317
|
|
BREMBO 09558620
|
|
BREMBO 09729220
|
|
BREMBO 09729240
|
|
CAR 142559
|
|
CAR HPD559
|
|
DELPHI BG2695
42.45 €
-20%
33.96 €
|
|
DELPHI BG695
|
|
DELPHI BS4404
|
|
FAG BS4404
|
|
FERODO DDF1167
64.62 €
-20%
51.7 €
|
|
FERODO DDF11671
|
|
FERODO DDF368
|
|
FERODO DRF1167
|
|
FIRST LINE FBD539
|
|
FTE BS4404
|
|
GIRLING 6010361
|
|
GRAF DF29327
|
|
HELLA 8DD355103521
|
|
JURID 561594J
|
|
JURID 561594JC
|
|
LEMFÖRDER 1816001
|
|
LPR R1323V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353614025250
|
|
MAPCO 151222
|
|
METELLI 230466
|
|
MEYLE 16155210013
|
|
MGA D1266
|
|
MINTEX MDC763
|
|
NATIONAL NBD490
|
|
NK 203912
|
|
NK 313912
|
|
OBTEC A/S 272747V
|
|
PAGID 52832
|
|
PEX 140491
|
|
PILENGA V743
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
QH Benelux 57452
|
|
QUINTON HAZELL BDC4350
|
|
QUINTON HAZELL BDC4404
|
|
QUINTON HAZELL BSF4350
|
|
QUINTON HAZELL BSF4404
|
|
REMSA 622711
|
|
ROADHOUSE 622711
|
|
ROULUNDS RUBBER D2164
|
|
SEBRO 5358
|
|
TEXTAR 92065000
81.59 €
-20%
65.27 €
|
|
TEXTAR 92065007
|
|
TEXTAR 98200065001
|
|
TRISCAN 812025109
|
|
TRUSTING DF780
39.02 €
-0%
39.02 €
|
|
VALEO 186305
|
|
WOKING P622711
|
|
RENAULT 7700802233
|
|
RENAULT 7700841564
|
|
RENAULT 7701204301
|
|
RENAULT 7701204496
|
|
RENAULT 7701205229
|
|
RENAULT 7701205841
|
| Renault SAFRANE I (B54_) | 113 коня | дизел |
| Renault SAFRANE II (B54_) | 136 коня | бензин |
