спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF824 |
| тегло | 12,084 kg |
| диаметър | 277 mm |
| дебелина на спирачния диск | 21 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| кръг на дупките | 66 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 51 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17389
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
AP 24786
|
|
APEC braking DSK2120
|
|
ATE 24012101141
|
|
BENDIX 562225B
|
|
BOSCH 0986478992
|
|
BRECO BS8413
|
|
BREMBO 09860910
|
|
BREMBO 09860911
|
|
CAR 142298
|
|
CAR HPD298
|
|
CIFAM 800574C
|
|
COMLINE ADC1309V
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
DELPHI BG3702
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
FARCOM 231229
|
|
FERODO DDF1151
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FREMAX BD1010
|
|
FTE BS5368
|
|
GIRLING 6042211
|
|
GRAF DF29574
|
|
HP (ZEBRA) 58052
|
|
INTERBRAKE AV331V
|
|
JURID 562225J
99.26 €
-20%
79.4 €
|
|
KAISHIN CBR067
|
|
KAWE 667010
|
|
KWP 129574
|
|
LPR A4000V
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351033420500
|
|
MALÒ D204020
|
|
MAPCO 15685
36.02 €
-0%
36.02 €
|
|
METELLI 230574C
|
|
METZGER 230574
|
|
MINTEX MDC1502
|
|
NECTO WN1170
|
|
NK 204020
|
|
OPEN PARTS BDR196820
|
|
OPEN PARTS BDRS196825
|
|
OPTIMAL BS7730
|
|
PAGID 54157
|
|
PILENGA V439
|
|
QUINTON HAZELL BDC5368
|
|
sbs 1815204020
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
TEXTAR 92115700
|
|
TRISCAN 812017120
|
|
TRW DF4221
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
VALEO 186871
123.57 €
-20%
98.86 €
|
|
WOKING D667010
|
|
LAND ROVER SDB000080
|
|
LAND ROVER SDB101070
|
| Land Rover FREELANDER (LN) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER Soft Top (LN_) | 120 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 177 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 112 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 109 коня | дизел |
