спирачен диск VALEO
спирачен диск
| Производител | VALEO |
| Парт номер | 186871 |
| страна на монтаж | предна ос |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| външен диаметър | 277 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20,9 mm |
| центриращ диаметър | 66,1 mm |
| височина | 51 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| брой дупки на джанта | 5 |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17389
62.78 €
-20%
50.23 €
|
|
A.B.S. 17389OE
|
|
ATE 24012101141
|
|
ATE 24112101141
|
|
BENDIX 562225B
|
|
BOSCH 0986478992
|
|
BOSCH 986478992
|
|
BREMBO 09860910
|
|
BREMBO 9860910
|
|
DELPHI BG3702
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
DEX DF824
|
|
FERODO DDF1151
102.77 €
-20%
82.22 €
|
|
FTE BS5368
|
|
JURID 562225J
99.26 €
-20%
79.4 €
|
|
LPR A4000V
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
LUCAS ELECTRICAL 6042211
|
|
LUCAS ELECTRICAL DF4221
|
|
METELLI 230574
|
|
MGA D1412
|
|
MINTEX MDC1502
|
|
MOTAQUIP LVBE317
|
|
MOTAQUIP VBE317
|
|
NK 1815204020
|
|
PAGID 54157
|
|
PILENGA V439
|
|
QUINTON HAZELL 667010
|
|
QUINTON HAZELL BDC5368
|
|
QUINTON HAZELL BSF5368
|
|
REMSA 667010
|
|
ROADHOUSE 667010
|
|
sbs 1815204020
43.68 €
-0%
43.68 €
|
|
TEXTAR 92115700
|
|
TEXTAR 982001157
|
|
TEXTAR 98200115701
|
|
TRIPLE FIVE YH2818
|
|
TRUSTING DF824
35.95 €
-0%
35.95 €
|
|
TRW DF4221
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
LAND ROVER SDB000080
|
|
LAND ROVER SDB101070
|
| Land Rover FREELANDER (LN) | 177 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 112 коня | дизел |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 117 коня | бензин |
| Land Rover FREELANDER (LN) | 109 коня | дизел |
