спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF874 |
| тегло | 10,167 kg |
| диаметър | 285,8 mm |
| дебелина на спирачния диск | 9,9 mm |
| минимална дебелина | 8 mm |
| кръг на дупките | 65,5 mm |
| брой на дупките | 5 |
| височина | 69,2 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17064
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
AP 14805
|
|
APEC braking DSK2240
|
|
ATE 24011002741
|
|
BOSCH 0986478478
|
|
BRECO BS7600
|
|
BREMBO 08830510
|
|
BREMBO 08830511
|
|
CAR 142936
|
|
CIFAM 800796C
|
|
DELPHI BG3908
47.37 €
-20%
37.9 €
|
|
E.T.F. 197476
|
|
FARCOM 230502
|
|
FEBI BILSTEIN 23551
38.65 €
-20%
30.92 €
|
|
FERODO DDF1116
61.52 €
-20%
49.22 €
|
|
FREMAX BD7476
|
|
FTE BS5192
|
|
GIRLING 6042794
|
|
GRAF DF29796
|
|
HP (ZEBRA) 57933
|
|
INTERBRAKE SA121P
|
|
KAGER 371016
|
|
KWP 129796
|
|
LPR S1003P
|
|
MAGNETI MARELLI 353614310540
|
|
MALÒ D204110
|
|
MAPCO 15998
|
|
METELLI 230796C
|
|
METZGER 14805
|
|
MEYLE 8155215025
|
|
MINTEX MDC1380
|
|
NECTO WN1132
|
|
NK 204110
|
|
NK 314110
|
|
OPEN PARTS BDR203510
|
|
OPTIMAL BS7970
|
|
PAGID 50279
|
|
PILENGA 5205
|
|
QUINTON HAZELL BDC5192
|
|
REMSA 676400
|
|
REMSA BDM703510
|
|
ROADHOUSE 676400
|
|
sbs 1815204110
57.46 €
-0%
57.46 €
|
|
ScanTech 207476
|
|
ST-TEMPLIN 012142121096
|
|
SWAG 57923551
|
|
TEXTAR 92100200
|
|
TRISCAN 812065111
|
|
TRW DF4279
51.64 €
-20%
41.31 €
|
|
ZIMMERMANN 480154600
|
|
SAAB 4907523
|
|
SAAB 5057476
|
|
SAAB 5391537
|
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 170 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 200 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 192 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 230 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 185 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 177 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 250 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 120 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 220 коня | бензин |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 150 коня | дизел |
| Saab 9-5 комби (YS3E) | 260 коня | бензин |
