спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF920 |
| тегло | 14,186 kg |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| кръг на дупките | 69 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 47,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17548
65.77 €
-20%
52.62 €
|
|
ABE C30320ABE
|
|
ABE C30520ABE
47.78 €
-20%
38.22 €
|
|
AP 25015
|
|
APEC braking DSK2313
|
|
APEC braking DSK2313
|
|
ASHIKA 600K015
|
|
ASHUKI 09908250
|
|
ATE 24012601291
|
|
BOSCH 0986479229
|
|
BRECO BS8625
|
|
CAR 1421262
|
|
CIFAM 8001477C
|
|
COMLINE ADC1064V
|
|
COMLINE ADC1082V
|
|
DELPHI BG4013
131.54 €
-20%
105.23 €
|
|
FERODO DDF1522
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
FTE BS5407
|
|
GIRLING 6047101
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300523
|
|
HP (ZEBRA) 58178
|
|
INTERBRAKE HY311V
|
|
JAPANPARTS DIK15
|
|
KAGER 370821
|
|
KAISHIN CBR449
|
|
KAVO PARTS BR3236
|
|
LPR H2015V
|
|
MALÒ D203420
|
|
METELLI 231477C
|
|
METZGER 666810
|
|
MINTEX MDC1812
|
|
NIPPARTS J3300528
43.21 €
-20%
34.57 €
|
|
NK 203420
|
|
NK 313420
|
|
PAGID 54366
|
|
PILENGA V698
|
|
QUINTON HAZELL BDC5407
|
|
sbs 1815203420
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92136600
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TRISCAN 812018112
|
|
TRISCAN 812043113
|
|
TRW DF4710
59.82 €
-20%
47.86 €
|
|
VALEO 186829
116.26 €
-20%
93.01 €
|
|
WOKING D666810
|
|
HYUNDAI 517123D100
|
|
HYUNDAI 517123D300
|
|
KIA 517123C100
|
| Hyundai SONATA IV (EF) | 131 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 173 коня | бензин |
