спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4710 |
| повърхност | боядисан |
| височина | 47,3 mm |
| центриращ диаметър | 69 mm |
| минимална дебелина | 24,4 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| дебелина на спирачния диск | 26 mm |
| диаметър | 280 mm |
| мярка на резбата | 12,7 |
| кръг на дупките | 114,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
HYUNDAI (BEIJING) 5171209000
|
|
HYUNDAI (BEIJING) 517123D300
|
|
KIA (DYK) 5171209000
|
|
A.B.S. 17548
65.77 €
-20%
52.62 €
|
|
AP 25015
|
|
APEC braking DSK2313
|
|
ATE 24012501771
|
|
ATE 24012601291
|
|
BLUE PRINT ADG043101
60.95 €
-20%
48.76 €
|
|
BLUE PRINT ADG04352
101.65 €
-20%
81.32 €
|
|
BLUE PRINT ADG04365
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
BLUE PRINT ADG04366
47.99 €
-20%
38.39 €
|
|
BORG & BECK BBD4592
|
|
BORG & BECK BBD4654
|
|
BOSCH 0986479229
|
|
BOSCH 0986AB6091
|
|
BOSCH 0986AB6854
|
|
BOSCH F026A01195
|
|
BOSCH F026A06874
|
|
Brake ENGINEERING DI956365
|
|
BREMBO 09957420
|
|
BREMBO 09957421
|
|
BREMBO 09A35210
|
|
CAR 1421262
|
|
CAR 1421340
|
|
DELPHI BG3801
45.53 €
-20%
36.42 €
|
|
DELPHI BG4013
131.54 €
-20%
105.23 €
|
|
FERODO DDF1522
60.34 €
-20%
48.27 €
|
|
FERODO DDF15221
|
|
FERODO DDF1614
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
FERODO DDF16141
|
|
FIRST LINE FBD1658
|
|
FIRST LINE FBD1738
|
|
FTE BS5407
|
|
FTE BS5510
|
|
GIRLING 6047101
|
|
HELLA 8DD355111771
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300327
52.28 €
-20%
41.82 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300332
56.54 €
-20%
45.23 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300523
|
|
LEMFÖRDER 2952501
|
|
METZGER 25015
|
|
METZGER 666810
|
|
MEYLE 37155210014
|
|
MEYLE 37155210014PD
|
|
MEYLE 37855210007
|
|
MINTEX MDC1812
|
|
NIPPARTS J3300528
43.21 €
-20%
34.57 €
|
|
NK 203420
|
|
NK 313420
|
|
PAGID 54366
|
|
PEX 140923
|
|
PILENGA V698
|
|
QH Benelux 58178
|
|
QUINTON HAZELL 666810
|
|
QUINTON HAZELL BDC5407
|
|
QUINTON HAZELL BSF5407
|
|
REMSA 666810
|
|
REMSA 692810
|
|
ROADHOUSE 666810
|
|
sbs 1815203420
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
TEXTAR 92136600
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
TEXTAR 92136603
|
|
TRISCAN 812018111
|
|
TRISCAN 812018112
|
|
TRISCAN 812043113
|
|
TRUSTING DF716
36.91 €
-0%
36.91 €
|
|
TRUSTING DF920
52.07 €
-0%
52.07 €
|
|
VALEO 186829
116.26 €
-20%
93.01 €
|
|
VALEO 297829
|
|
WOKING P666810
|
|
HYUNDAI 517123D100
|
|
HYUNDAI 517123D300
|
|
KIA 5171238300
|
|
KIA 517123C000
|
|
KIA 517123C100
|
| Hyundai ELANTRA (XD) | 113 коня | дизел |
| Kia MAGENTIS (GD) | 136 коня | бензин |
| Kia MAGENTIS (GD) | 169 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 131 коня | бензин |
| Hyundai SONATA IV (EF) | 173 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 143 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA седан (XD) | 105 коня | бензин |
| Hyundai ELANTRA (XD) | 105 коня | бензин |
