спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF922 |
| тегло | 7,935 kg |
| диаметър | 235,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| кръг на дупките | 59 mm |
| брой на дупките | 6 |
| височина | 41 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ABE C30012ABE
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
ASHIKA 600W010
|
|
ASHUKI 09902190
|
|
ATE 24012002271
|
|
BLUE PRINT ADG04364
30.48 €
-20%
24.38 €
|
|
BLUE PRINT ADH24364
53.46 €
-20%
42.77 €
|
|
BREMBO 09309020
|
|
CIFAM 800790
|
|
COMLINE ADC1047V
34.35 €
-20%
27.48 €
|
|
E.T.F. 194633
|
|
FARCOM 231033
|
|
FERODO DDF1279
31.66 €
-20%
25.33 €
|
|
FREMAX BD4633
|
|
FTE BS5351
|
|
GIRLING 6044391
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300912
34.15 €
-20%
27.32 €
|
|
HP (ZEBRA) 58074
|
|
JAPANPARTS DIW10
|
|
KAVO PARTS BR1209
|
|
KAWE 665510
|
|
KWP 129790
|
|
LPR D4001V
|
|
MALÒ D205008
|
|
METELLI 230790
|
|
METZGER 665510
|
|
MINTEX MDC2155
|
|
NECTO WN1325
|
|
NIPPARTS J3300912
25.18 €
-20%
20.14 €
|
|
NK 205008
23.85 €
-20%
19.08 €
|
|
OPEN PARTS BDA214520
|
|
OPEN PARTS BDR214520
|
|
PAGID 54334
|
|
QUINTON HAZELL BDC5351
|
|
REMSA 665510
|
|
REMSA BDM714520
|
|
ROADHOUSE 665510
|
|
sbs 1815205008
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
TEXTAR 92133400
38.37 €
-20%
30.69 €
|
|
TRISCAN 812024141
|
|
TRW DF4439
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
WOKING D665510
|
|
ZIMMERMANN 185395200
|
|
CHEVROLET 96471274
|
|
CHEVROLET 96574633
|
| Daewoo KALOS (KLAS) | 83 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 72 коня | бензин |
| Daewoo KALOS (KLAS) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 72 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 83 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS | 94 коня | бензин |
| Chevrolet KALOS седан | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 72 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 94 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO хетчбек (T250, T255) | 84 коня | бензин |
| Chevrolet AVEO седан (T250, T255) | 101 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 68 коня | бензин |
| Chevrolet SPARK (M300) | 82 коня | бензин |
