спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF974 |
| тегло | 14,317 kg |
| диаметър | 284,7 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24,9 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| кръг на дупките | 70 mm |
| брой на дупките | 7 |
| височина | 42,1 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 93171497
|
|
A.B.S. 17368
69.76 €
-20%
55.81 €
|
|
ABE C3X032ABE
41.34 €
-20%
33.07 €
|
|
AP 24846
|
|
APEC braking DSK2101
|
|
ASHIKA 6000011
|
|
ATE 24012501411
|
|
ATE 24032501411
|
|
BENDIX 562216B
|
|
BENDIX 562216BC
|
|
BLUE PRINT ADA104323
52.29 €
-20%
41.84 €
|
|
BOSCH 0986479107
|
|
BRECO BS8470
|
|
BREMBO 09916510
|
|
BREMBO 09916511
|
|
BREMBO 09916514
|
|
CAR 142031
|
|
CAR HPD031
|
|
CIFAM 800608C
|
|
COMLINE ADC1108V
47.44 €
-20%
37.95 €
|
|
DELPHI BG3713
49.22 €
-20%
39.37 €
|
|
E.T.F. 199003
|
|
FEBI BILSTEIN 23549
51.13 €
-20%
40.9 €
|
|
FERODO DDF1191
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
FREMAX BD9003
|
|
FREMAX BD900350
|
|
FREMAX BD9003e
|
|
FTE BS5412
|
|
GIRLING 6042931
|
|
GRAF DF29608
|
|
GRAF DF29609
|
|
HP (ZEBRA) 58082
|
|
INTERBRAKE OP531V
|
|
JAPANPARTS DI011
|
|
JURID 562216J
87.34 €
-20%
69.87 €
|
|
JURID 562216JC
84.53 €
-20%
67.62 €
|
|
KAGER 371099
|
|
KAWE 668910
|
|
KAWE BDRS19912
|
|
KWP 129608
|
|
LEMFÖRDER 29620
|
|
LEMFÖRDER 2962001
|
|
LPR O1009V
37.32 €
-20%
29.85 €
|
|
LPR S1001V
44.91 €
-20%
35.93 €
|
|
MAGNETI MARELLI 351344620500
|
|
MALÒ D203645
|
|
MAPCO 25708
|
|
METELLI 230608C
|
|
MEYLE 6155216024
|
|
MINTEX MDC1632
|
|
NK 203645
|
|
NK 313645
|
|
OPEN PARTS BDR199120
|
|
OPEN PARTS BDRS199125
|
|
OPTIMAL BS7908
|
|
PAGID 54187
|
|
PEX 140774
|
|
PILENGA V764
|
|
QUINTON HAZELL BDC5412
|
|
REMSA 668910
|
|
REMSA BDM699120
|
|
ROADHOUSE 668910
|
|
sbs 1815203645
40.6 €
-0%
40.6 €
|
|
sbs 1815343645
|
|
ScanTech 201497
|
|
ST-TEMPLIN 011742116643
|
|
TEXTAR 92118700
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
TEXTAR 98200118701
|
|
TOPRAN 206511
|
|
TRISCAN 812024143
|
|
TRISCAN 812065112
|
|
TRW DF4293
65.96 €
-20%
52.77 €
|
|
VALEO 186881
144.17 €
-20%
115.33 €
|
|
WOKING D668910
|
|
ZIMMERMANN 430149820
|
|
FIAT 46836491
|
|
FIAT 468364910
|
|
FIAT 46844071
|
|
OPEL 569003
|
|
SAAB 9156807
|
| Saab 9-3 (YS3D) | 115 коня | дизел |
| Saab 9-3X | 220 коня | Бензин/Етанол |
| Saab 9-3 (YS3D) | 125 коня | дизел |
| Saab 9-3 (YS3F) | 150 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 210 коня | бензин |
| Saab 9-3 (YS3F) | 175 коня | бензин |
| Saab 9-3 кабриолет (YS3F) | 175 коня | бензин |
| Saab 9-3 кабриолет (YS3F) | 210 коня | бензин |
| Saab 9-3 кабриолет (YS3F) | 150 коня | бензин |
| Fiat CROMA (194) | 120 коня | дизел |
| Fiat CROMA (194) | 140 коня | бензин |
