спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF999 |
| тегло | 4,420 kg |
| диаметър | 247 mm |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| минимална дебелина | 18 mm |
| кръг на дупките | 55 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 35,3 mm |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 17591
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
ABE C32153ABE
27.38 €
-20%
21.9 €
|
|
APEC braking DSK2411
|
|
ASHIKA 6002269
|
|
ASHUKI 09902612
|
|
ATE 24012001801
|
|
ATE 420180
|
|
BENDIX 562311B
|
|
BLUE PRINT ADT343198
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
BOSCH 0986479239
|
|
BREMBO 09992814
|
|
CAR 1421123
|
|
CAR HPD1123
|
|
CIFAM 800834
|
|
COMLINE ADC1561V
45.18 €
-20%
36.15 €
|
|
DELPHI BG3976
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
FARCOM 231071
|
|
FERODO DDF1527
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FREMAX BD4687
|
|
FREMAX BD4700
|
|
FTE BS5518
|
|
GIRLING 6044691
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302167
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
HP (ZEBRA) 58348
|
|
INTERBRAKE CR451V
|
|
JAPANPARTS DI269
|
|
JURID 562311J
83.35 €
-20%
66.68 €
|
|
KAGER 371066
|
|
KAISHIN CBR351
|
|
LPR C1004V
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610935240
|
|
MALÒ D2045102
|
|
METELLI 230834
|
|
MINTEX MDC1733
|
|
NECTO WN1453
|
|
NK 2045102
|
|
NK 3145102
|
|
OPEN PARTS BDA222820
|
|
OPEN PARTS BDR222820
|
|
OPTIMAL BS7652
|
|
PAGID 54419
|
|
PILENGA V097
|
|
QUINTON HAZELL BDC5518
|
|
REMSA 6100310
|
|
REMSA BDM722820
|
|
ROADHOUSE 6100310
|
|
sbs 18152045102
27.83 €
-0%
27.83 €
|
|
ST-TEMPLIN 010842121228
|
|
TEXTAR 92141900
|
|
TEXTAR 92141903
51 €
-20%
40.8 €
|
|
TRISCAN 812010190
|
|
TRW DF4469
45.1 €
-20%
36.08 €
|
|
TRW DF4469BP
|
|
WOKING D6100310
|
|
ZIMMERMANN 180302100
|
|
CITROEN 4246FO
|
|
CITROEN 4246J0
|
|
PEUGEOT 4246F0
|
|
TOYOTA 435120H010
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 68 коня | бензин |
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 107 | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 54 коня | дизел |
