спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF4469 |
| повърхност | боядисан |
| дебелина на спирачния диск | 20 mm |
| диаметър | 247 mm |
| брой на дупките | 4 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| минимална дебелина | 18 mm |
| височина | 35,3 mm |
| мярка на резбата | 13 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 55 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BYD LK3501124
|
|
CITROEN/PEUGEOT 00004246J0
|
|
A.B.S. 17591
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
APEC braking DSK2411
|
|
ATE 24012001801
|
|
BENDIX 562311B
|
|
BENDIX 562311BC
|
|
BLUE PRINT ADT343198
37.95 €
-20%
30.36 €
|
|
BORG & BECK BBD4534
|
|
BOSCH 0986479239
|
|
BOSCH 0986479632
|
|
BOSCH 0986479968
|
|
BOSCH 0986479B91
|
|
Brake ENGINEERING DI956496
|
|
BREMBO 09992814
|
|
CAR 1421123
|
|
CAR HPD1123
|
|
DELPHI BG3976
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
DELPHI BG3976C
54.83 €
-20%
43.86 €
|
|
FEBI BILSTEIN 30636
35.51 €
-20%
28.41 €
|
|
FERODO DDF1527
38.14 €
-20%
30.51 €
|
|
FERODO DDF15271
|
|
FERODO DDF1527C1
|
|
FIRST LINE FBD1586
|
|
FTE BS5518
|
|
GIRLING 6044691
|
|
HELLA 8DD355112301
|
|
HELLA 8DD355112311
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302167
38.58 €
-20%
30.86 €
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302179
|
|
JAPANPARTS DI269
|
|
JURID 562311J
83.35 €
-20%
66.68 €
|
|
JURID 562311JC
83.23 €
-20%
66.59 €
|
|
LPR C1004V
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610935240
|
|
METELLI 230834
|
|
METZGER 25030E
|
|
MEYLE 11155210026
|
|
MEYLE 11155210026PD
|
|
MINTEX MDC1733
|
|
NATIONAL NBD1366
|
|
NK 2045102
|
|
NK 3145102
|
|
PAGID 54419
|
|
PAGID 54419PRO
|
|
PILENGA V097
|
|
QH Benelux 58348
|
|
QUINTON HAZELL BDC5518
|
|
QUINTON HAZELL BDC5518BD
|
|
QUINTON HAZELL BSF5518
|
|
REMSA 6100310
|
|
SWAG 81930636
|
|
TEXTAR 92141900
|
|
TEXTAR 92141903
51 €
-20%
40.8 €
|
|
TRISCAN 812010190
|
|
TRISCAN 812010190C
|
|
TRUSTING DF999
39.99 €
-0%
39.99 €
|
|
VALEO 197047
83.05 €
-20%
66.44 €
|
|
ZIMMERMANN 180302100
|
|
ZIMMERMANN 180302120
|
|
ZIMMERMANN 180302152
|
|
CITROEN 1613819880
|
|
CITROEN 42460
|
|
CITROEN 4246F0
|
|
CITROEN 4246J0
|
|
CITROEN 424955
|
|
CITROEN 424994
|
|
CITROEN E169256
|
|
PEUGEOT 1613819880
|
|
PEUGEOT 4246F0
|
|
PEUGEOT 424954
|
|
PEUGEOT 424955
|
|
PEUGEOT 424994
|
|
PEUGEOT E169256
|
|
TOYOTA 435120H010
|
|
TOYOTA 435120H020
|
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 68 коня | бензин |
| Citroen C1 (PM_, PN_) | 54 коня | дизел |
| Peugeot 107 | 68 коня | бензин |
| Peugeot 107 | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 68 коня | бензин |
| Toyota AYGO (WNB1_, KGB1_) | 54 коня | дизел |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 69 коня | бензин |
| Citroen C1 II | 82 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 69 коня | бензин |
| Peugeot 108 | 82 коня | бензин |
| Toyota AYGO (PAB4_, KGB4_) | 82 коня | бензин |
