спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1107 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 244 mm |
| дебелина на спирачния диск | 7 mm |
| минимална дебелина | 5 mm |
| центриращ диаметър | 86,65 mm |
| височина | 47 mm |
| брой на дупките | 6 |
| мярка на резбата | 9,5 |
| кръг на дупките | 108 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15411
|
|
ABEX W0144
|
|
ACDelco AC2010D
|
|
APEC braking DSK177
|
|
ATE 24010701001
|
|
ATE 407100
|
|
BENDIX 333035
|
|
BENDIX 561032B
|
|
BENDIX 561032BC
|
|
BORG & BECK BBD4884
|
|
BOSCH 0986478050
|
|
BOSCH 986478050
|
|
BRADI 1090214
|
|
Brake ENGINEERING DI817411
|
|
BREMBO 08174110
|
|
CAR 142129
|
|
CAR HPD129
|
|
DELPHI BG107
|
|
DELPHI BG2107
26.16 €
-20%
20.93 €
|
|
DELPHI BS3142
|
|
FAG BS3142
|
|
FERODO DDF011
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FERODO DDF0111
|
|
FIRST LINE FBD319
|
|
FTE BS3142
|
|
GIRLING 6011073
|
|
GRAF DF2816
|
|
HELLA 8DD355100281
|
|
JURID 561032J
|
|
JURID 561032JC
|
|
LEMFÖRDER 16788
|
|
LPR C1091P
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353610902140
|
|
METELLI 230016
|
|
MGA D816
|
|
MINTEX MDC66
|
|
NATIONAL NBD147
|
|
NATIONAL NDR154
|
|
NK 201901
|
|
OBTEC A/S 272701
|
|
OBTEC A/S 815272701
|
|
PAGID 50601
|
|
PEX 140709
|
|
QH Benelux 53003
|
|
QUINTON HAZELL BDC3142
|
|
QUINTON HAZELL BSF3142
|
|
REMSA 611800
|
|
ROADHOUSE 611800
|
|
ROULUNDS RUBBER D2010
|
|
SEBRO 3003
|
|
TEXTAR 92014400
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TEXTAR 98200014401
|
|
TRISCAN 812038102
|
|
VALEO 186022
|
|
VALEO 186128
|
|
WOKING P611800
|
|
ZIMMERMANN 1802008
|
|
ZIMMERMANN 180200800
|
|
CITROEN 95599322
|
|
CITROEN AM45123
|
| Citroen 2 CV | 16 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 23 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 24 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 27 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 29 коня | бензин |
| Citroen DYANE | 33 коня | бензин |
| Citroen DYANE | 29 коня | бензин |
| Citroen AMI | 33 коня | бензин |
| Citroen AMI | 33 коня | бензин |
| Citroen AMI | 24 коня | бензин |
| Citroen AMI | 54 коня | бензин |
| Citroen AMI Break | 33 коня | бензин |
| Citroen AMI Break | 54 коня | бензин |
| Citroen AMI Break | 33 коня | бензин |
| Citroen ACADIANE | 31 коня | бензин |
| Citroen MEHARI | 26 коня | бензин |
| Citroen MEHARI | 29 коня | бензин |
| Citroen MEHARI | 29 коня | бензин |
| Citroen ACADIANE | 30 коня | бензин |
