спирачен диск LPR
спирачен диск
| Производител | LPR |
| Парт номер | C1091P |
| дебелина на спирачния диск | 7 mm |
| спирачна система | SUMITOMO |
| за номер артикул | C1091P |
| центриращ диаметър | 87 mm |
| минимална дебелина | 6,3 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
| височина | 47 mm |
| диаметър | 244 mm |
| брой на дупките | 6 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
LPR C1091P
25.84 €
-20%
20.67 €
|
|
APEC braking DSK177
|
|
ATE 24010701001
|
|
BENDIX 561032B
|
|
BOSCH 0986478050
|
|
BRADI 1090214
|
|
Brake ENGINEERING DI817411
|
|
BRECO BS7064
|
|
BREMBO 08174110
|
|
CAR 142129
|
|
CIFAM 800016
|
|
DELPHI BG107
|
|
DELPHI BG2107
26.16 €
-20%
20.93 €
|
|
FERODO DDF011
26.5 €
-20%
21.2 €
|
|
FTE BS3142
|
|
GRAF DF2816
|
|
INTERBRAKE CR091P
|
|
JURID 561032J
|
|
METELLI 230016
|
|
MINTEX MDC66
|
|
PAGID 50601
|
|
PILENGA 5170
|
|
QUINTON HAZELL BDC3142
|
|
REMSA 611800
|
|
ROADHOUSE 611800
|
|
TEXTAR 92014400
44.3 €
-20%
35.44 €
|
|
TRW DF1107
35.43 €
-20%
28.35 €
|
|
URPA 101012
|
|
VALEO 186128
|
|
ZIMMERMANN 180200800
|
|
CITROEN 95599322
|
|
CITROEN AM45123
|
| Citroen 2 CV | 24 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 27 коня | бензин |
| Citroen 2 CV | 29 коня | бензин |
| Citroen DYANE | 33 коня | бензин |
| Citroen DYANE | 29 коня | бензин |
| Citroen AMI | 33 коня | бензин |
| Citroen AMI Break | 33 коня | бензин |
| Citroen ACADIANE | 31 коня | бензин |
| Citroen MEHARI | 26 коня | бензин |
| Citroen MEHARI | 29 коня | бензин |
| Citroen MEHARI | 29 коня | бензин |
| Citroen ACADIANE | 30 коня | бензин |
