спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF1662 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 236 mm |
| дебелина на спирачния диск | 13 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| центриращ диаметър | 62 mm |
| височина | 46,3 mm |
| брой на дупките | 4 |
| мярка на резбата | 3,6 |
| кръг на дупките | 98 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15961
|
|
ABEX W0586
|
|
APEC braking DSK139
|
|
ATE 24011301691
|
|
ATE 413169
|
|
BENDIX 345087
|
|
BENDIX 561518B
|
|
BORG & BECK BBD4021
|
|
BOSCH 0986478776
|
|
BOSCH 986478776
|
|
BRADI 1450314
|
|
Brake ENGINEERING DI955033
|
|
BREMBO 08524310
|
|
CAR 142587
|
|
CAR HPD587
|
|
DELPHI BG2576
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
DELPHI BG576
|
|
DELPHI BS3737
|
|
FAG BS3737
|
|
FERODO DDF359
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
FERODO DDF3591
|
|
FIRST LINE FBD032
|
|
FTE BS3737
|
|
GIRLING 6016623
|
|
HELLA 8DD355103571
|
|
JURID 561518J
|
|
MAGNETI MARELLI 353614503140
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040250
|
|
MAPCO 15911
|
|
METELLI 230288
|
|
MEYLE 1155211016
|
|
MINTEX MDC711
|
|
NK 204304
|
|
NK 314304
|
|
OBTEC A/S 311701
|
|
PAGID 53202
|
|
PEX 140505
|
|
QH Benelux 57325
|
|
QUINTON HAZELL BDC3737
|
|
QUINTON HAZELL BSF3737
|
|
REMSA 606000
|
|
SEBRO 5554
|
|
TEXTAR 92065700
|
|
TEXTAR 98200065701
|
|
TRISCAN 812067102
|
|
TRUSTING DF585
19.69 €
-0%
19.69 €
|
|
VALEO 186530
|
|
ZIMMERMANN 5002303
|
|
ZIMMERMANN 500230300
|
|
ZIMMERMANN 500230350
|
|
SKODA 115430210
|
|
SKODA 115430211
|
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 61 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 57 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 61 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 68 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 57 коня | бензин |
