спирачен диск TRUSTING
спирачен диск
| Производител | TRUSTING |
| Парт номер | DF585 |
| тегло | 7,708 kg |
| диаметър | 236 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12,7 mm |
| минимална дебелина | 11,4 mm |
| кръг на дупките | 62 mm |
| брой на дупките | 4 |
| височина | 45,6 mm |
| вид на спирачния диск | плътен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 15961
|
|
ABE C3S001ABE
25.23 €
-20%
20.19 €
|
|
ACDelco AC2349D
|
|
ATE 24011301691
|
|
BENDIX 561518B
|
|
BOSCH 0986478776
|
|
BRADI 1450314
|
|
BRECO BS7398
|
|
BREMBO 08524310
|
|
CAR 142587
|
|
CAR HPD587
|
|
CIFAM 800288
|
|
COMLINE ADC1405
|
|
DELPHI BG2576
23.19 €
-20%
18.55 €
|
|
DELPHI BG576
|
|
DENCKERMANN B130091
|
|
E.T.F. 194321
|
|
FAG BS3737
|
|
FERODO DDF359
24.52 €
-20%
19.61 €
|
|
FREMAX BD4321
|
|
FTE BS3737
|
|
GIRLING 6016623
|
|
HP (ZEBRA) 57325
|
|
INTERBRAKE SK021P
|
|
JP GROUP A497
|
|
JURID 561518J
|
|
KAGER 000157
|
|
KAGER 370372
|
|
KAWE 606000
|
|
KWP 1029288
|
|
KWP 129288
|
|
LPR S3021P
|
|
MAGNETI MARELLI 353614503140
|
|
MALÒ D204304
|
|
MAPCO 15911
|
|
METELLI 230288
|
|
MEYLE 1155211016
|
|
MINTEX MDC711
|
|
NECTO WN586
|
|
NK 204304
|
|
OPTIMAL BS0600
|
|
PAGID 53202
|
|
PAGID 54538
|
|
PEX 140505
|
|
PILENGA 5211
|
|
QUINTON HAZELL BDC3737
|
|
REMSA 606000
|
|
REMSA BDM647910
|
|
ROADHOUSE 606000
|
|
ROULUNDS RUBBER D2349
|
|
SASIC 9004478J
|
|
sbs 1815204304
25.84 €
-0%
25.84 €
|
|
sbs 311701
|
|
TEXTAR 92065700
|
|
TEXTAR 98200065701
|
|
TRISCAN 812067102
|
|
TRW DF1662
34.35 €
-20%
27.48 €
|
|
TRW DF1662BP
|
|
VALEO 186530
|
|
WOKING D606000
|
|
ZIMMERMANN 500230300
|
|
SKODA 115430210
|
|
SKODA 115430211
|
|
SKODA 115450210
|
|
SKODA SK115430210
|
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 61 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 57 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 58 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT (781) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 60 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT Forman (785) | 61 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 68 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 54 коня | бензин |
| Skoda FAVORIT пикап (787) | 57 коня | бензин |
