спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2619 |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| височина | 28,4 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 15,7 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
A.B.S. 16080
52.32 €
-20%
41.85 €
|
|
ABEX W0537
|
|
ACDelco AC2097D
|
|
AP X24358
|
|
APEC braking DSK596
|
|
ATE 24012201001
|
|
ATE 24032201001
|
|
ATE 24112201001
|
|
ATE 422100
|
|
ATE 522100
|
|
BENDIX 561619B
|
|
BENDIX 561619BC
|
|
BENDIX 561821B
|
|
BORG & BECK BBD5040
|
|
BOSCH 0986478542
|
|
BOSCH 0986479156
|
|
BOSCH 986478542
|
|
BOSCH F026A01337
|
|
BRADI 1582024
|
|
Brake ENGINEERING DI955168
|
|
BREMBO 09557010
|
|
BREMBO 09557075
|
|
CAR 142711
|
|
CAR HPD711
|
|
DBA DBA835
|
|
DELPHI BG2713
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
DELPHI BG713
|
|
DELPHI BS3911
|
|
FAG BS3911
|
|
FEBI BILSTEIN 06548
32.47 €
-20%
25.97 €
|
|
FERODO DDF332
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
FERODO DDF3321
|
|
FERODO DRF332
|
|
FIRST LINE FBD565
|
|
FTE BS3911
|
|
FTE BS3911H
|
|
GIRLING 6026191
|
|
GRAF DF29242L
|
|
HELLA 8DD355102741
|
|
JURID 561619J
|
|
JURID 561619JC
|
|
JURID 561821J
|
|
LEMFÖRDER 1437103
|
|
LPR V2251V
39.99 €
-20%
31.99 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353615820240
|
|
MAGNETI MARELLI 431602040170
40.6 €
-20%
32.48 €
|
|
MAPCO 15833
33.4 €
-0%
33.4 €
|
|
METELLI 230242
|
|
METZGER 24358
|
|
MEYLE 1155211007
|
|
MEYLE 1155211007PD
|
|
MGA D1042
|
|
MINTEX MDC800
|
|
NATIONAL NBD279
|
|
OBTEC A/S 815424226
|
|
PAGID 50201
|
|
PAGID 53937
|
|
PEX 140627
|
|
PILENGA V154
|
|
QH Benelux 57401
|
|
QUINTON HAZELL 813402
|
|
QUINTON HAZELL BDC3911
|
|
QUINTON HAZELL BSF3911
|
|
REMSA 629310
|
|
REMSA 813402
|
|
ROADHOUSE 629310
|
|
ROADHOUSE 813402
|
|
ROULUNDS RUBBER D2097
|
|
SEBRO 7104
|
|
SWAG 32906548
|
|
TEXTAR 92057100
62.78 €
-20%
50.22 €
|
|
TEXTAR 92061400
|
|
TEXTAR 9810061402
|
|
TEXTAR 98200057101
|
|
TRISCAN 812029111
|
|
TRUSTING DF307
42.78 €
-0%
42.78 €
|
|
VALEO 186313
|
|
WOKING P629310
|
|
ZIMMERMANN 6001606
|
|
ZIMMERMANN 600160600
|
|
ZIMMERMANN 600160650
|
|
SEAT 1H0615301A
|
|
SEAT 1HO615301A
|
|
VW 1H0615301
|
|
VW 1H0615301A
|
|
VW 1HO615301
|
|
VW 1HO615301A
|
|
VW 357615301A
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 75 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 65 коня | дизел |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 101 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
