спирачен диск TEXTAR
спирачен диск
| Производител | TEXTAR |
| Парт номер | 92057100 |
| вид на спирачния диск | външно вентилиран |
| диаметър | 280 mm |
| дебелина на спирачния диск | 22 mm |
| минимална дебелина | 20 mm |
| височина | 28,2 mm |
| брой/разположение на дупките | 05/06 |
| кръг на дупките | 100 mm |
| центриращ диаметър | 65 mm |
| тегло | 5,65 kg |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без колесна главина |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без болтове за закрепване на колелата |
| технически информационен номер | 98200 0571 0 1 |
| Дължина на опаковка | 32,5 cm |
| Широчина на опаковка | 31 cm |
| Височина на опаковка | 8 cm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
TEXTAR 982000571
|
|
TEXTAR 98200057101
|
|
APEC braking DSK596
|
|
ATE 24012201001
|
|
ATE 24032201001
|
|
ATE 422100
|
|
ATE 522100
|
|
AUGROS 5293829P
|
|
BARUM BAR22100
|
|
BENDIX 561619B
|
|
BOSCH 0986478542
|
|
BOSCH 986478542
|
|
BOSCH BD465
|
|
BRADI 1582024
|
|
BREMBO 09557010
|
|
BREMBO 09557011
|
|
BREMBO 09557014
|
|
BREMBO 09557075
|
|
BREMBO 9557010
|
|
COMLINE ADC1428V
|
|
DELPHI BG2713
70.56 €
-20%
56.45 €
|
|
FEBI BILSTEIN 6548
|
|
FERODO DDF332
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
FERODO DDF3321
|
|
FTE BS3911
|
|
HELLA PAGID 355102741
|
|
HELLA PAGID 355122402
|
|
HELLA PAGID 8DD355102741
|
|
HELLA PAGID 8DD355122402
|
|
JURID 561619J
|
|
JURID 561619JC
|
|
JURID 8290633
|
|
MGA D1042
|
|
MINTEX MDC800
|
|
NK 204735
|
|
NK 314735
|
|
OBTEC A/S 815424226V
|
|
OPTIMAL BS2930
|
|
PAGID 53937
|
|
QUINTON HAZELL BDC3911
|
|
REMSA 629310
|
|
ROADHOUSE 629310
|
|
sbs 1815204735
39.37 €
-0%
39.37 €
|
|
SEBRO 7104
|
|
STOP 561619S
|
|
TRISCAN 812029111
|
|
TRW DF2619
52.61 €
-20%
42.09 €
|
|
VALEO 185156
|
|
VALEO 186313
|
|
WÜRTH 980820148
|
|
ZIMMERMANN 600160600
|
|
ZIMMERMANN 600160620
|
|
ZIMMERMANN 600160670
|
|
ZIMMERMANN 600160672
|
|
ZIMMERMANN 600160675
|
|
AUDI 1H0615301
|
|
AUDI 1H0615301A
|
|
SEAT 1H0615301
|
|
SEAT 1H0615301A
|
|
SKODA 1H0615301
|
|
SKODA 1H0615301A
|
|
VW 1H0615301
|
|
VW 1H0615301A
|
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen CORRADO (53I) | 190 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III (1H1) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen VENTO (1H2) | 174 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 174 коня | бензин |
| Seat TOLEDO I (1L) | 150 коня | бензин |
| Volkswagen GOLF III Variant (1H5) | 115 коня | бензин |
| Volkswagen PASSAT (3A2, 35I) | 110 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3A5, 35I) | 110 коня | дизел |
