спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2714 |
| вид на спирачния диск | плътен |
| диаметър | 286 mm |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| височина | 69,45 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 14,2 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| диаметър на барабана | 160 |
| цвят | черен |
| повърхност | боядисан |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CADILLAC 90444513
|
|
VAUXHALL 90444513
|
|
A.B.S. 16264
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
ABEX W0795
|
|
ACDelco AC2274D
|
|
APEC braking DSK926
|
|
ATE 24011201311
|
|
ATE 412131
|
|
BENDIX 561870B
|
|
BENDIX 561870BC
|
|
BORG & BECK BBD5057
|
|
BOSCH 0986478609
|
|
BOSCH 986478609
|
|
BRADI 1342454
|
|
Brake ENGINEERING DI955484
|
|
BREMBO 08589110
|
|
CAR 142514
|
|
CAR HPD514
|
|
DELPHI BG2986
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
DELPHI BG986
|
|
DELPHI BS4512
|
|
FAG BS4512
|
|
FEBI BILSTEIN 02552
35.34 €
-20%
28.27 €
|
|
FERODO DDF698
43.68 €
-20%
34.94 €
|
|
FERODO DDF6981
|
|
FERODO DDF698C
43.51 €
-20%
34.81 €
|
|
FERODO DDF698C1
|
|
FIRST LINE FBD597
|
|
FTE BS4512
|
|
FTE BS4581
|
|
GIRLING 6027144
|
|
HELLA 8DD355103731
|
|
HELLA 8DD355103741
|
|
JURID 561870J
|
|
JURID 561870JC
|
|
LEMFÖRDER 2139702
|
|
LPR O1271P
40.11 €
-20%
32.09 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613424540
|
|
MAPCO 15852
|
|
MAPCO 158522
|
|
METELLI 230480
|
|
METZGER 14508
|
|
MEYLE 6155236008
|
|
MGA D1280
|
|
MINTEX MDC867
|
|
MINTEX MDK0041
|
|
NATIONAL NBD600
|
|
NK 203621
|
|
NK 313621
|
|
OBTEC A/S 252507
|
|
PAGID 52412
|
|
PAGID 52412PRO
|
|
PEX 140437
|
|
PILENGA 5762
|
|
QH Benelux 57604
|
|
QUINTON HAZELL BDC4581
|
|
QUINTON HAZELL BSF4581
|
|
REMSA 648800
|
|
ROADHOUSE 648800
|
|
SEBRO 5168
|
|
SWAG 40902552
|
|
TEXTAR 92067000
|
|
TEXTAR 92067003
|
|
TEXTAR 98200067001
|
|
TRISCAN 812024119
|
|
TRUSTING DF185
35.53 €
-0%
35.53 €
|
|
VALEO 186639
|
|
WOKING P648800
|
|
ZIMMERMANN 4301471
|
|
ZIMMERMANN 430147100
|
|
ZIMMERMANN 430147120
|
|
ZIMMERMANN 430147150
|
|
ZIMMERMANN 430147152
|
|
OPEL 569121
|
|
OPEL 569208
|
|
OPEL 90444513
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 130 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 131 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 144 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 144 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 110 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 110 коня | дизел |
