спирачен диск FERODO
спирачен диск
| Производител | FERODO |
| Парт номер | DDF698C |
| страна на монтаж | задна ос |
| диаметър | 286 mm |
| височина | 67 mm |
| тегло | 5,68 kg |
| вид на спирачния диск | плътен |
| дебелина на спирачния диск | 12 mm |
| минимална дебелина | 10 mm |
| брой на дупките | 5 |
| центриращ диаметър | 65,5 mm |
| повърхност | с покритие |
| единицамярка за количество | брой |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
FERODO DDF698C
43.51 €
-20%
34.81 €
|
|
CADILLAC 90444513
|
|
GENERAL MOTORS 569208
|
|
GENERAL MOTORS 90444513
|
|
VAUXHALL 569208
|
|
VAUXHALL 90444513
|
|
VAUXHALL 93182292
|
|
A.B.S. 16264
48.83 €
-20%
39.06 €
|
|
APEC braking DSK926
|
|
ATE 24011201311
|
|
ATE 412131
|
|
BENDIX 561870B
|
|
BENDIX 561870BC
|
|
BOSCH 0986478609
|
|
BRADI 1450214
|
|
BRADI 1450214
|
|
Brake ENGINEERING 955484
|
|
Brake ENGINEERING DI955484
|
|
BRECO BS7492
|
|
BREMBO 08589110
|
|
BREMBO 08589110
|
|
DELPHI BG2986
79.76 €
-20%
63.81 €
|
|
FERODO DDF6981
|
|
FERODO DDF698C1
|
|
FIRST LINE FBD597
|
|
GRAF DF29480
|
|
HP (ZEBRA) 57604
|
|
JURID 561870J
|
|
JURID 561870JC
|
|
LPR O1271P
40.11 €
-20%
32.09 €
|
|
MAGNETI MARELLI 1342454
|
|
MAGNETI MARELLI 1342454
|
|
METELLI 230480
|
|
METELLI 230480
|
|
MGA D1280
|
|
MINTEX MDC867
|
|
NATIONAL NBD600
|
|
NECTO WN795
|
|
PAGID 52412
|
|
QH Benelux 57604
|
|
QUINTON HAZELL BDC4581
|
|
QUINTON HAZELL BDC4581P
|
|
REMSA 642010
|
|
ROADHOUSE 6488
|
|
sbs 1815203621
30.36 €
-0%
30.36 €
|
|
TEXTAR 92067000
|
|
TEXTAR 98200067001
|
|
TRW DF2714
52.66 €
-20%
42.13 €
|
|
VALEO 186639
|
|
ZIMMERMANN 430147100
|
|
OPEL 569121
|
|
OPEL 569208
|
|
OPEL 90444513
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 130 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 170 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 131 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 211 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 101 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 144 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 144 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 120 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 180 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 218 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 150 коня | дизел |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 115 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 110 коня | дизел |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 110 коня | дизел |
