спирачен диск TRW
спирачен диск
| Производител | TRW |
| Парт номер | DF2720 |
| повърхност | боядисан |
| вид на спирачния диск | вентилиран |
| диаметър | 286 mm |
| дебелина на спирачния диск | 24 mm |
| минимална дебелина | 22 mm |
| центриращ диаметър | 70 mm |
| височина | 58 mm |
| брой на дупките | 5 |
| мярка на резбата | 14,5 |
| кръг на дупките | 110 mm |
| цвят | черен |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
VAUXHALL 90487103
|
|
VAUXHALL 93182295
|
|
ABEX W0794
|
|
ACDelco AC2273D
|
|
APEC braking DSK906
|
|
ATE 24012401191
|
|
ATE 24032401191
|
|
ATE 424119
|
|
ATE 524119
|
|
BENDIX 561869B
|
|
BENDIX 561869BC
|
|
BORG & BECK BBD5056
|
|
BOSCH 0986478594
|
|
BOSCH 986478594
|
|
BRADI 1342324
|
|
BREMBO 09588910
|
|
CAR 142511
|
|
CAR HPD511
|
|
DELPHI BG2908
101.24 €
-20%
80.99 €
|
|
DELPHI BG908
|
|
DELPHI BS4511
|
|
FAG BS4511
|
|
FEBI BILSTEIN 02494
59.89 €
-20%
47.91 €
|
|
FERODO DDF0541
|
|
FERODO DDF697
54.75 €
-20%
43.8 €
|
|
FERODO DDF6971
|
|
FIRST LINE FBD596
|
|
FTE BS4511
|
|
FTE BS4640
|
|
GIRLING 6027201
|
|
HELLA 8DD355103711
|
|
HELLA 8DD355103721
|
|
JURID 561869J
|
|
JURID 561869JC
|
|
LEMFÖRDER 2139803
|
|
LPR O1301V
36.68 €
-20%
29.35 €
|
|
MAGNETI MARELLI 353613423240
|
|
MAGNETI MARELLI 431602042040
|
|
MAPCO 15846
|
|
MAPCO 158462
|
|
METELLI 230446
|
|
METZGER 24509
|
|
MEYLE 6155216010
|
|
MGA D1246
|
|
MINTEX MDC866
|
|
NATIONAL NBD599
|
|
NK 203620
41.22 €
-20%
32.98 €
|
|
NK 313620
|
|
OBTEC A/S 252508V
|
|
OBTEC A/S 815252508
|
|
PAGID 52425
|
|
PAGID 52425PRO
|
|
PEX 140436
|
|
PILENGA V069
48.6 €
-20%
38.88 €
|
|
QH Benelux 57603
|
|
QUINTON HAZELL BDC4579
|
|
QUINTON HAZELL BDC4640
|
|
QUINTON HAZELL BSF4579
|
|
QUINTON HAZELL BSF4640
|
|
REMSA 649010
|
|
ROADHOUSE 649010
|
|
ROULUNDS RUBBER D2273
|
|
SEBRO 5169
|
|
SWAG 40902494
|
|
TEXTAR 92066900
57.83 €
-20%
46.26 €
|
|
TEXTAR 92066903
|
|
TEXTAR 98200066901
|
|
TRISCAN 812024103
|
|
TRISCAN 812024118
|
|
TRUSTING DF500
|
|
VALEO 186492
|
|
WOKING P649010
|
|
ZIMMERMANN 4301470
|
|
ZIMMERMANN 430147000
|
|
ZIMMERMANN 430147050
|
|
OPEL 569053
|
|
OPEL 90487103
|
|
OPEL 93182295
|
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 116 коня | бензин |
| Opel OMEGA B комби (21_, 22_, 23_) | 136 коня | бензин |
| Opel OMEGA B (25_, 26_, 27_) | 115 коня | бензин |
